Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Ďalšie vydarené podujatieVytlačiť
 

V rámci Dní mesta sme v mestskej kolkárni usporiadali Majstrovstvá SR v kategórii senioriek na 120 hodov združených.

Na súťaž sa kvalifikovalo 32 žien zo 14 kolkárskych klubov z celého Slovenska. Víťazkou sa stala Jana Bošňáková z Trenčína výkonom 549 zvalených kolov, pred Evou Vlahyovou výkonom 539 a Erikou Grellovou výkonom 528, obe zo Zlatých Klasov.

Kolky 20.jpg

Týmto celoslovenským podujatím sme ukončili kolkársku sezónu 2016/2017 a môžeme s pokojným svedomím konštatovať, že bola veľmi úspešná. Začiatkom júna odcestujú naši kolkári na odvetný družobný zápas do talianskeho Bolzána, kde kompetentní funkcionári majú dopracovať zmluvu o dlhodobej spolupráci. Novú sezónu zahájime v auguste t. r. turnajom o Pohár primátora mesta. Dovtedy budeme ďalej skvalitňovať a skrášľovať kolkársky areál a budeme sa pripravovať na novú sezónu aj so zapojením školskej mládeže a verejnosti.

Kolky 10.jpg

Naše bilancovanie by nebolo také úspešné bez pomoci mesta a sponzorov, ktorým aj touto cestou úprimne ďakujeme. Okrem už spomenutých osobitné poďakovanie patrí Regionálnej správe ciest, MONAL-BBG, s.r.o. a HET, s.r.o.                                                                                                              

Kolky 30.jpg

                                                                                                                        -ar-


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Cukrovarská 4983
Cukrovarská 4983 (v Tescu),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 321 44 13

dnes je: 23.5.2018

meniny má: Želmíra

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka