Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

7 medailí pre LK BaštaVytlačiť
 

Dňa 13.5.2017 sa v Rimavskej Sobote uskutočnilo tretie kolo Slovenského pohára. V mestskom lese pri Sobôtke nadšení členovia Lukostreleckého Klubu Bašta postavili v réžii Tibora LÉVAYho náročnú trať, pozostávajúcu z 28 cieľov.

DSC_0132,3.JPG

Záujem o preteky bol značný -na preteky sa zapísalo do dvesto ľudí. Dá sa povedať, že v každej kategórii bolo početné zastúpenie. Zmerať svoje sily si prišla lukostrelecká špička Slovenska aj Maďarska. Trať bola dlhá 2 500 metrov a ako bolo vidieť z bodového hodnotenia pretekárov, svojou náročnosťou prekonala slovenské pomery. Potvrdili to aj ohlasy pretekárov po absolvovaní trate.

DSC_0049.JPG

Lukostrelci domáceho klubu si počínali dobre. Úspešné boli všetky naše dievčence: kategóriu deti - hunter vyhrala Stella NAGYFERENCZOVÁ, kategóriu kadet - hunter vyhrala Viktória KORMOŠOVÁ, pred Henriettou NAGYFERENCZOVOU, v kategórii PBHB seniorov získala BUKOVSZKY Krisztína druhé miesto. Takisto získala druhé miesto v kategórii PBHB veteránov DÁVID Márti.

DSC_0160.JPGDSC_0172.JPGDSC_0170.JPG

Čo sa týka chlapov, kategóriu hunter - veterán vyhral Tibor LÉVAY, Daniel BENIK bol tretí. V kategórii hunter senior skončili na bodovanom štvrtom mieste Ladislav NAGYFERENCZ aj Ladislav HEGEDŰS. 

DSC_0163.JPG

Pokračovanie Slovenského Pohára, ktoré nasleduje 17.6.2017 v Lelesi, čakajú v priebežnom hodnotení z prvého miesta Stella NAGYFERENCZ, Viktória KORMOŠOVÁ. Z tretieho miesta čaká na ďalšie kolo Tibor LÉVAY, z druhého Márti DÁVID. Pomaličky nám zrejú medaily Slovenského pohára. Fandíme našim pretekárom!

Ďakujeme sponzorom: MsÚ Rimavská Sobota, VERCAJCH centrum s.r.o. Zvolen, GOBAKO Košice, MIVE Hnúšťa a Béla Majerčík podnikateľ a AGROSOLUM.

DSC_0051.JPG

                                                                                            Tibor Lévay
                                                                                             LK Bašta - Bástya IK


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Cukrovarská 4983
Cukrovarská 4983 (v Tescu),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 321 44 13

dnes je: 27.5.2018

meniny má: Iveta

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka