Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Pozvánka do kina OrbisVytlačiť
 

 

orbis.jpg 

 

15. - 18. júna Autá 3 /Cars 3/

 cars_na_web_HR.jpgLegendárny Bleskový McQueen náhle zistí, že ho z pretekárskych okruhov, ktoré nadovšetko miloval, vytlačila nová generácia superrýchlych áut. Späť do hry mu môže pomôcť len Cruz Ramirezová, mladá mechanička, ktorá má však aj vlastné ambície. A inšpiráciou je mu len dávny mentor, staručký Doc Hudson. Slávny pretekár s číslom 95 musí dokázať, že v ňom stále bije srdce šampióna a zabojovať o Piston Cup. (Saturn)

Animovaný/Dobrodružný/Komédia/Rodinný USA

Réžia: Brian Fee

Uvádza: Saturn Entertainment, MP., dabing, vstup: 4€

Začiatok predstavení o 18:00

 https://www.youtube.com/watch?v=7EAu4Z3HLqg


15. - 19. júna Pobrežná hliadka /Baywatch/

161788284_7f2216.jpg Mitch (Dwayne Johnson) je chlap ako hora so silným morálnym kompasom a stopercentným zápalom pre prácu vodných záchranárov. Je to proste úplný opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspešného olympionika, ktorému sláva natoľko stúpla do hlavy, že si po nekonečnej sérii prúserov musí pod Mitchovým velením ako plavčík odkrútiť pár desiatok hodín verejno-prospešných prác. Matt má však ego rovnako silné ako bicepsy a ani takéto varovanie osudu neberie príliš vážne. Namiesto bdenia nad plážovými povaľačmi bez hanby zíza do výstrihu ďalšieho nováčika v tíme, nádhernej ale odťažitej Summer (Alexandra Daddario). Za iných okolností by si ho Mitch asi podal, lenže teraz na to nemá čas, pretože sa mu na pláži začali kopiť problémy. Raz more vyplaví vrecúško s drogami, potom zas mŕtvolu… A pretože miestna polícia všetko bohorovne prehliada, vydá sa partia plavčíkov na výpravu trestania, ktorá nemôže skončiť dobre, ak jeden z jej členov neprestane všetko sabotovať. (CinemArt SK)

Komédia USA

Réžia: Seth Gordon

Hrajú: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra...

Uvádza: CinemArt, 119 min., titulky, vstup: 4€

Začiatok predstavení o 20:00


https://www.youtube.com/watch?v=NToKPzNTPOs
 

 19. júna Šialene šťastná /La pazza gioia/ Filmový klub

90821af3-420e-11e7-92de-000c29a578f8.jpg Beatrice je utáraná klamárka a samozvaná miliardárka, ktorá rada verí tomu, že sa pozná so všetkými dôležitými ľuďmi. Donatella je zase potetovaná mlčanlivá introvertka, ktorá v sebe ukrýva ťaživé tajomstvo. Obe ženy sú pacientkami na modernej, ale stráženej psychiatrickej klinike a postupne sa medzi nimi vyvinie silné priateľstvo. Spoločne potom z liečebne utečú a snažia sa vo svete vonku počas svojej bláznivej cesty nájsť šťastie, ktoré obe stratili… (ASFK)

Komédia/Dráma Taliansko/Francúzsko

Réžia: Paolo Virzi

Hrajú: Valeria Bruni Tedeschi, Anna Galiena, Micaela Ramazzotti, Valentina Carnelutti...

Uvádza: ASFK, 116 min., MP od 12r., titulky, vstup: 3€

Začiatok predstavenia o 18:00

https://www.youtube.com/watch?v=3n4d9cBlCyA


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Cukrovarská 4983
Cukrovarská 4983 (v Tescu),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 321 44 13

dnes je: 22.5.2018

meniny má: Júlia, Juliana

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka