Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

V Brne zlato pre Alexa Gunára, darilo sa aj ostatným zápasníkomVytlačiť
 

Zápasníci našej Lokomotívy medailovými pozíciami na medzinárodných turnajoch ukončili prvú polovicu veľmi úspešného roku.                                                                                          Pekne si  viedli v Čechách na  Veľkej cene Brna. Zlato získal za 1. miesto Alex Gunár v prípravke vo váhe do 35 kg. Zvíťazil v najpočetnejšie obsadenej váhe, a to spôsobom, že na ňom súperi neurobili ani jeden technický bod. Výborne si viedol aj Pavol Rapčan medzi kadetmi vo váhe do 63 kg, keď podľahol len nemeckému zápasníkovi a obsadil 3. miesto. A to štartoval o jednu hmotnosť vyššie, nakoľko jeho váha 58 kg  nebola vypísaná. Na bodovanom mieste skončili medzi seniormi na 6.mieste vo váhe do 86 kg Marian Radnóti, medzi staršími žiakmi v hmotnosti do 50 kg na 5. mieste Jakub Vydra a vo váhe do 54 kg skončil Michal Babarík rovnako na 5. mieste. V hodnotení družstiev obsadila Lokomotíva solídne 15. miesto z 39 klubov a 7 štátov. Aj na ďalšom medzinárodnom turnaji o Žitnoostrovný pohár v zápasení voľným štýlom v Dunajskej Strede sa našim mladým zápasníkom darilo. Pod vedením trénerov Jozefa a Mariana Radnótiovcov získali 4 medaily. O dve strieborné za 2. miesto sa pričinili medzi juniormi do 60 kg Pavol Rapčan, ktorý prehral len s juniorským reprezentantom v tejto váhe  a medzi kadetmi do 50 kg Viktor Gunár, keď porazil aj aktuálneho majstra Slovenska v tejto hmotnosti. Medzi staršími žiakmi obsadil vo váhe do 53 kg 3. miesto Jakub Vydra a získal bronzovú medailu. Medzi mladšími žiakmi do 35 kg získal Alex Gunár za 3.miesto taktiež bronz.

Aj na turnaji o pohár primátora Starej Ľubovne sa našim pretekárom darilo. Striebornú medailu za 2.miesto medzi kadetmi vo váhe do 63 kg získal Michal Babarík a v prípravke do 36 kg skončil na 3. mieste Alex Gunár.

IMG_20170624_172620.jpg

 

Jozef Radnóti, tréner


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Cukrovarská 4983
Cukrovarská 4983 (v Tescu),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 321 44 13

dnes je: 23.6.2018

meniny má: Sidónia

  • Sobota197graphic-icon
  • Nedeľa209graphic-icon
  • Pondelok229graphic-icon
webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka