Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

V kine Orbis uvidíte Vojnu o planétu opíc i akčný triler V utajeníVytlačiť
 

 

kino orbis.jpg

 

Ako sa stať zlatokopom /How to Be a Latin Lover/

13.-14. júl (Št.-Pi.)

 akosastatzlatokopomposter.jpgOdvážnu, bláznivú a zvodnú letnú komédiu Ako sa stať zlatokopom zdobia sexbomby dvoch generácií. Mexická kráska Salma Hayek a sexuálny symbol šesťdesiatych rokov, legendárna Raquel Welch. Pánske pokolenie ju ale napriek tomu príliš neocení. Hlavným hrdinom je totiž zhrdzavený playboy za zenitom, ktorého pokusy vrátiť sa po rokoch ako obávaný dobyvateľ ženských sŕdc a peňaženiek už neprebúdza libido, ale skôr súcit a úsmevy. A obe krásavice mu pekne zakúria. 

Čoby neodolateľný seladón mestských bazénov mal Maximo jediný cieľ - zbaliť bohatú staršiu dámu, nechať sa vydržiavať a viesť sladký život. Klaplo to dokonale. Každá zlatá žila, ale niekedy vyschne. Dátum vydania zaradil Maxima do kategórie lenivých veteránov, keď ho jeho veľmi stará žena podvedie s veľmi mladým predajcom áut a vykopne ho na ulicu. Zo zlatej klietky sa sťahuje k sestre do obyčajného bytu a ocitá sa vo svete ľudí, ktorí pracujú, nakupujú, sami si varia a vykonávajú ďalšie nepredstaviteľné veci. Tadiaľ ale cesta nevedie. Ešteže existujú deti a tie majú spolužiačky a tie zasa majú starú bohatú babičku. Svet by predsa len mohol byť zase spravodlivý a ďalší boj o pohodlný život môže začať. Podarí sa Maximovi oprášiť svoje zašlé umenie zvodcu a obnoví slávu svojich žltých plaviek? Odovzdá tajomstvo milovníka svojmu malému synovcovi? (Bontonfilm SK)

Komédia USA

Réžia: Ken Marino

Hrajú: Eugenio Derbez, Kristen Bell, Salma Hayek, Raquel Welch...

Uvádza: Bonton Film, 115 min., MP od 12r., titulky, vstup: 4€

Začiatok predstavení o 18:00 hod.

Trailer

how-to-be-a-latin-lover.jpg

 

 

Vojna o planétu opíc /War for the Planet of the Apes/

13.-17. júl (Št.-Po.)

 vojnaoplanetuopicposter.jpgVojna o planétu opíc začína dva roky po udalostiach predchádzajúceho filmu „Úsvit planéty opíc“. Z inteligentného šimpanza Caesara (Andy Serkis) sa stal nespochybniteľný vodca rozrastajúceho sa spoločenstva opíc. V novom filme sa predstavuje v úlohe vojnového generála. Situácia v opičom klane, ktorý vedie Caesar je katastrofálna. Ich skupina ustúpila do lesov, kde sa stretávajú v bitkách s ľudskou armádou vedenou neľútostným plukovníkom McCulloughom (Woody Harrelson).

Straty opičieho spoločenstva sú obrovské a Caesar cíti bolesť z každej smrti. Stretáva sa s vlastnými temnejšími inštinktami a nastupuje na cestu pomsty, na ktorej sa stretne s plukovníkom v epickej bitke, ktorá určí, kto sa stane hlavným druhom, ktorý bude určovať ďalší osud tých druhých, porazených. (CinemArt SK)

Akčný/Dobrodružný/Dráma/Sci-Fi USA

Réžia: Matt Reeves

Hrajú: Andy Serkis, Woody Harrelson, Judy Greer, Steve Zahn...

Uvádza: CinemArt, 143 min., MP od 12r., titulky, vstup: 4€

Začiatok predstavení o 20:00 hod, v pondelok 17. júla maďarská verzia

Trailer

vojnaoplanetuopic1.jpg

 

 

V utajení /Unlocked/

15.-16. júl (So.-Ne.)

 unlockedposter.jpgŠpičková agentka americkej CIA Alice Racine (Noomi Rapace) je po nevydarenej akcii preradená do londýnskej kancelárie. Po dlhom čase ju kontaktujú bývalí nadriadení, pretože sa dozvedeli o zvýšenej aktivite v prostredí radikálnych militantných skupín. Alice sa podarí lokalizovať hlavného podozrivého, ale počas jeho výsluchu príde na to, že ju niekto podviedol a von unikli prísne tajné informácie. Zrazu sa ona sama ocitá v ohrození a musí urobiť všetko preto, aby zabránila pripravovanému útoku na Londýn. Preteky s časom začínajú.... (Forum Film SK)

Akčný/Thriller Veľká Británia

Réžia: Michael Apted

Hrajú: Orlando Bloom, Noomi Rapace, John Malkovich, Michael Douglas...

Uvádza: Forum Film, 98 min., vstup: 4€

Začiatok predstavení o 18:00 hod.

Trailer

unlocked.jpg

 

Dievča zo zápalkárne /Tulitikkutehtaan tyttö/ Filmový klub

17. Júl (Po.)

 dievcaposter.jpgHlavnou postavou filmu je dievča pracujúce v továrni na zápalky. Stále býva u rodičov a miluje dievčenské romány. Jedného dňa stretáva muža svojich snov, avšak veľmi skoro zistí, že vôbec nie je ako hrdina z kníh. To, čo ona pokladá za osudové, on vníma ako bezvýznamnú lásku na jednu noc. Toto veľké sklamanie v nej vyvolá túžbu po pomste. (ASFK)

Dráma/Komédia Fínsko/Švédsko

Réžia: Aki Kaurismäki

Hrajú: Kati Outinen, Elina Salo, Esko Nikkari, Vesa Vierikko...

Uvádza: ASFK, 68 min., MP od 12r., titulky, vstup: 3€

Začiatok predstavení o 18:00 hod.

the-match-factory-girl-aki-kaurismaki-kati-outinen.jpg


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Cukrovarská 4983
Cukrovarská 4983 (v Tescu),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 321 44 13

dnes je: 24.4.2018

meniny má: Juraj

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka