Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Horúčavy lákajú na KurinecVytlačiť
 

kurinec1.JPG

Extrémne horúčavy lákajú ľudí k vode. Výnimkou nezostala ani obľúbená rekreačná oblasť Kurinec - Zelená voda. Počas uplynulých horúcich dní sa do bazénov alebo prírodného jazera na Kurinci prišlo schladiť z mesta či širokého okolia množstvo návštevníkov.

V nedeľu 30. júla prišlo podľa riaditeľa Technických služieb mesta Tibora Barta do areálu vyše 2600 ľudí a očakávajú, že najbližší víkend ich bude až 3000. Návštevníci môžu v areáli tráviť svoj voľný čas okrem kúpania aj rôznymi športovými aktivitami. Okrem toho, že RO Kurinec - Zelená voda ponúka v rámci rekreácie komplexné služby, patrí kúpanie v tomto rekreačnom zariadení v našom okolí k najlacnejším.

Vysoké teploty budú pokračovať aj v najbližších dňoch. Na piatok vydal Slovenský hydrometeorologický ústav  pre okres Rimavská Sobota tretí stupeň výstrahy pred vysokými teplotami, kedy teploty vystúpia až na 38 stupňov Celzia. Cez víkend sa počíta s teplotami od 34 do 36 stupňov Celzia.

kurinec2.JPG

 

kurinec3.JPG

kurinec4.JPG


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Cukrovarská 4983
Cukrovarská 4983 (v Tescu),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 321 44 13

dnes je: 22.7.2018

meniny má: Magdaléna

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka