Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

V kine Orbis uvidíte horor či špionážny triler, film Čiara kvôli veľkému záujmu zahrajú aj v pondelokVytlačiť
 

kinoorbis.jpg

 

10.-13. aug.       Atomic Blonde  /Atomic Blonde/

(Št.-Ne.)

 abposter.jpgAgentka Lorraine Broughtonová je dokonalá agentka – zmyselná, divoká a schopná čohokoľvek. Neváha použiť všetky svoje strelné, ale i ženské zbrane, aby prežila aj na tých najnebezpečnejších misiách. Tá posledná má konečnú zastávku v Berlíne, odkiaľ má priniesť prísne tajnú správu o situácii v destabilizovanom meste. Spojí svoje sily s druhou vyslanou spojkou Percivalom (Jamesom McAvoym) a spolu rozohrajú vysokú hru špiónov. (Forum Film SK)

 

Akčný/Mysteriózny/Thriller USA      

Réžia: David Leitch

Hrajú: Charlize Theron, James McAvoy, John Goodman, Sofia Boutella...

Uvádza: Forum Film, 115 min., MN, titulky, vstup: 4€

Začiatok predstavení:   št. a pi. o 18:00 hod.  so. a ne. o 20:00 hod.

Trailer

atomic-blonde.jpg

10.-11. aug.    Annabelle 2: Stvorenie zla /Annabelle: Creation/

(Št.-Pi.)

  annabelle-2poster.jpgJE SPÄŤ! "Toto je náš nový sirotinec. Je veľký ako hrad! Môžete si dom užívať, ako budete chcieť. Dcéra nás opustila veľmi malá. Spojenie s ňou bolo najskôr veľmi slabé. Ale potom TO chcelo prejsť do bábiky a zostať s nami navždy. Súhlasili sme...." Annabelle 2 je pokračovaním veľmi úspešného duchárskeho hororu z roku 2014 "Annabelle". Výrobca bábik so svojou manželkou príjmu niekoľko rokov po tragickej smrti ich dcéry do svojho domu rádovú sestru a niekoľko dievčat zo zavretého sirotčinca. Zakrátko sa však stanú terčom aktivít Annabelle, démonického výtvoru nešťastného otca... (Continental)

Horor/Mysteriózny/Thriller USA      

Réžia: David Sandberg

Hrajú: Alicia Vela-Bailey, Stephanie Sigman, Miranda Otto, Javier Botet...

Uvádza: Continental Film, 109 min., MN, titulky, vstup: 4€

Začiatok predstavení o 20:00 hod.

Trailer

annabellecreation.jpg

12.-13. aug.   Emoji film  /The Emoji Movie/

(So.-Ne.)

 film-plagat.jpgRušné mesto Textopolis sa nachádza v četovacej aplikácii a obývajú ho Smajlíci. Ich životný cieľ je jednoduchý - chcú byť vyvolení a použití majiteľom telefónu pri ďalšej konverzácii. Energický Gene sa však od ostatných Smajlíkov líši. Narodil sa s množstvom emócií, čo mu komplikuje život. Rozhodne sa preto stať sa normálnym a s pomocou svojho najlepšieho priateľa Hi-5 a známej hackerky Jailbreak sa vydáva na cestu ostatnými svetmi – aplikáciami v telefóne - aby objavil kód, ktorý by ho “opravil”. Celý telefón však čelí veľkej hrozbe a jeho záchrana padá na plecia práve tejto zvláštnej trojice. (Itafilm)

Animovaný/Dobrodružný/Komédia   USA

Réžia: Anthony Leondis

Uvádza: ITAfilm, 97 min., MP., dabing, vstup: 4€

Začiatok predstavení o 18:00 hod., v nedeľu o 16:00 hod. maďarská verzia

Trailer

emojifilm.jpg

14. aug. Čiara

(Po.)

 ciaraposter.jpgAdam Krajňák je otcom rodiny i hlavou kriminálnej skupiny, ktorá pašuje cigarety cez slovensko-ukrajinskú hranicu. V kruhu svojich najbližších zohráva nenahraditeľnú rolu starostlivého dôverníka, ale aj zásadového a nekompromisného vodcu, ktorému ani v rozhodujúcich okamihoch nechýba temperament. Pokojné spolužitie dvoch prelínajúcich sa svetov sa však začne otriasať, keď novovybudovaná hranica Schengenského priestoru spôsobí nárast nervozity z nejasnej budúcnosti. A keď jedna z pašeráckych zásielok stroskotá, spustí sa nezastaviteľná lavína udalostí, počas ktorých bude musieť Krajňák spochybniť svoje vlastné hranice, ktoré doteraz odmietal prekročiť. Réžia Petra Bebjaka vnáša do kriminálneho námetu s prvkami thrilleru nákazlivú iskru, ktorá ho na míle vzďaľuje od obyčajnej žánrovej zábavy, a odhaľuje univerzálny ľudský príbeh zasadený do prostredia, v ktorom sa prelínajú kultúry, zvyky i životy. (www.ciara.sk) 

Krimi/Thriller/Dráma Slovensko/Ukrajina/Česko

Réžia: Peter Bebjak

Hrajú: Emília Vášaryová, Tomáš Maštalír, Zuzana Fialová, Milan Mikulčík...

Uvádza: Continental Film, 113 min.MN, vstup: 4€

Začiatok predstavenia o  20:00 hod.

Trailer

ciara.jpg


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Cukrovarská 4983
Cukrovarská 4983 (v Tescu),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 321 44 13

dnes je: 23.7.2018

meniny má: Oľga

  • Nedeľa2617graphic-icon
  • Pondelok2816graphic-icon
  • Utorok2816graphic-icon
webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka