Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Jesenné prázdniny trochu inak...Vytlačiť
 

Všetky deti sa vždy veľmi tešia na prázdniny. Či sa už pôjdu niekam okúpať, lyžovať s rodičmi alebo len tak behať po dvore s kamarátmi. My však poznáme dvoch chlapcov, ktorí majú trošku iné sny. Ich veľkou vášňou sú autobusy a ich fotografovanie. Od tých najstarších typov KAROSA až po najmodernejšie MAGELYS. 

sad.JPG

Adam (13) z Jesenského a Dávid (17) z Bátky nás dnes prišli navštíviť do Lučenca. Spoločne sme si prešli vozový park, kde ich najviac zaujímali vyradené vozy ako sú kĺbový autobus KAROSA C744 no odfotiť sa chceli aj v mestskej autobusovej doprave červeno-bielej KAROSE B732. Stretli sa aj s pánom riaditeľom, s ktorým si vymenili svoje poznatky o autobusovej doprave. Veľmi sa im páči, ako stále obnovujeme autobusy. Podelili sa s nami aj o svoje názory a nápady v doprave, ktoré sú pre nás veľkým prínosom. 

Prednedávnom sme ich privítali aj v Rimavskej Sobote. Tieto spoje poznali na 100 %, keďže v tomto regióne cestujú pravidelne. Na záver sme si pre nich pripravili malé pozornosti. 

Bolo pre nás potešením stretnúť sa s takýmito mladými šikovnými ľuďmi a určite to nebolo naposledy.

Mgr. Radka Segečová,

vedúca útvaru obchodu a marketingu

Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s.


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Cukrovarská 4983
Cukrovarská 4983 (v Tescu),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 321 44 13

dnes je: 22.7.2018

meniny má: Magdaléna

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka