Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

No instruments, no problemVytlačiť
 

Vokálna a´cappella show dvoch hudobných telies
Pozývame Vás na spoločné vystúpenie známej slovenskej a cappelly Close Harmony Friends a rimavskosobotskej vokálnej skupiny Mystic Choir v Rimavskej Sobote. Koncert sa uskutoční v piatok, 17. 11. o 18.00 hod. v divadelnej sále DK pri príležitosti 3. výročia vzniku Mystic Choir. Nenechajte si ujsť narodeninový koncert Mystic Choir a neopakovateľný večer s významným hosťom Close  Harmony Friends. Vstupné: 6€, predpredaj vstupeniek v TIC a MsKS.

PLAGAT mystic a close harmony.jpg


Close Harmony Friends sú skutočnými priekopníkmi medzi a cappella formáciami na Slovensku. Počas svojho úspešného pôsobenia na medzinárodnej scéne navštívili takmer všetky európske krajiny vrátane Anglicka, Belgicka, Španielska, Talianska/Vatikánu, Švédska, Nórska, Poľska, Maďarska, Rakúska, Českej republiky a Nemecka. V zámorí skupina účinkovala trikrát v Kolumbii, dvakrát v Mexiku, v Japonsku a viackrát uskutočnila koncertné turné po najväčších mestách Austrálie. V máji 2008 mala skupina možnosť účinkovať ako hosť koncertu Bobby McFerrina v NTC Bratislava.

Mystic Choir, vokálna skupina z Rimavskej Soboty,vznikla 17.11.2014. Prezentuje hudobný štýl, ktorý spája populárnu hudbu s klasickou. Repertoár tvoria skladby svetovej hudobnej scény. Skupina  získala v roku 2015 významné ocenenia na Medzinárodnej súťaži Bratislava Cantat I. Okrem slovenskej scény mali možnosť prezentovať sa už aj v zahraničí. V októbri 2016 sa členovia zúčastnili medzinárodného hudobného workshopu pri meste Wroclaw v Poľsku. Vo februári 2017 skupina absolvovala koncertnú šnúru po Londýne a koncom augusta vystúpila na Dňoch slovenskej kultúry v chorvátskej Rijeke.

Mestské kultúrne stredisko RS


 
 

dnes je: 23.10.2018

meniny má: Alojzia

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka