Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Mesto opäť nesúhlasí so zvýšením ceny tepla Vytlačiť
 

Dňa 7. novembra 2017 sa uskutočnilo Valné zhromaždenie spoločnosti STEFE Rimavská Sobota, s.r.o. na ktorom väčšinový vlastník STEFE Rimavská Sobota, s.r.o. predložil návrh na maximálnu cenu tepla na rok 2018.

Primátor mesta JUDr. Jozef Šimko nesúhlasil s uvedeným návrhom a napriek tomu konatelia zastupujúci STEFE Rimavská Sobota, s.r.o. predložený návrh schválili a predkladajú ho Úradu pre reguláciu sieťových odvetví.

Upozorňujeme občanov, že v zmysle spoločenskej zmluvy medzi Mestom Rimavská Sobota a STEFE SK, a.s. v čl.9.4. o cene tepla rozhoduje na návrh konateľov spoločnosti Valné zhromaždenie väčšinou hlasov všetkých spoločníkov, pričom vždy je potrebný súhlas spoločníka, t.j. Mesta Rimavská Sobota.

V prípade, že ÚRSO napriek tomu navýši na návrh STEFE Rimavská Sobota, s.r.o. cenu tepla, deje sa tak bez súhlasu mesta a tým dochádza k porušovaniu citovaného článku spoločenskej zmluvy.

Žiadame občanov, aby oznámili mestskému úradu každé navýšenie ceny tepla za rok 2018 oproti roku 2017 a mesto podnikne potrebné právne kroky.

V prílohe uverejňujeme hlasovanie spoločníkov o návrhu na cenu tepla za rok 2018:

hlasovanie.jpg


 
 

dnes je: 20.10.2018

meniny má: Vendelín

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka