Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

V Dome kultúry uvedú monodrámu podľa skutočnej udalostiVytlačiť
 

Monodráma asociatívne vychádzajúca z knihy Asne Seierstad – Jeden z nás, ktorá sa venuje téme hľadania jednotlivca v spoločnosti, ale aj extrémizmu, či vyrovnávaniu sa s momentálnou hyperkapitalistickou situáciou nespútaných možností. Vstupné: 2€

jeden.png


Nápadná neschopnosť vžiť sa do hry. Chýba radosť z hračiek. Keď sa hrajú ostatné deti, drží sa bokom. Vôbec nepozná predstieranú hru. Pri hrách je opatrný. Chýba mu spontánnosť, činorodosť, fantázia. Nemá ani premenlivú náladu, akú majú takmer všetky deti v jeho veku. Nedokáže pomenovať svoje pocity. Pri hre na obchod ho zaujíma iba pokladnica, nie hra ako taká. Vyžaduje si nápadne málo pozornosti. Je opatrný, extrémne poriadkumilovný a čistotný, v opačnom prípade stráca istotu. Neusiluje sa o kontakt s ostatnými deťmi. Činnosti sa zúčastňuje mechanicky. Neprejavuje zvláštnu radosť. Často vyzerá smutný. Má problém vyjadriť sa o svojich pocitoch. Ak nejaká reakcia nastane, je nápadne silná.

Tvorivý tím: Filip Jekkel, Miroslav Lukačovič, Anna Kvašňovská, Tereza Stachová

Hudba: Wren Mckay 

Milí priaznivci divadla, aby bol Váš zážitok z piatkového predstavenia ešte intenzívnejší, rozhodli sme sa ho presunúť z pôvodne avizovanej bábkovej sály do divadelnej sály (vchod A od Kauflandu). Príďte si vychutnať JEDEN z najoriginálnejších divadelných počinov roka. Vidíme sa už tento piatok, 8. decembra, o 19.30 hod. 

Mestské kultúrne stredisko v Rim. Sobote


 
 

dnes je: 23.10.2018

meniny má: Alojzia

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka