Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Viktória Bajová: Krajinou – nekrajinouVytlačiť
 

Srdečne Vás pozývame v piatok 16. 2. o 16.00 hod. na otvorenie autorskej výstavy mladej študentky Viktórie Bajovej. Výstava z názvom “Krajinou – nekrajinou” predstaví tvorbu autorky, ktorá najradšej maľuje krajinky, prírodu, kvety suchým pastelom alebo akrylom. Výstava potrvá do 20. 3. Otvorené: po – pi, 8.00 – 16.00 hod.

Viktória Bajová študuje na Súkromnej strednej umeleckej škole vo Zvolene, 3. ročník odboru Propagačné výtvarníctvo. V Rimavskej Sobote bude mať svoju druhú samostatnú výstavu, prvú mala minulý rok na Vodnom hrade v Štítniku. Okrem maľovania vytvára aj vlastné plátené tašky a  obliečky na vankúše, ktoré zdobí vlastnými kresbami. Zaujíma sa o všetko, čo je spojené s kreativitou, rada skúša nové techniky a metódy. Práve teraz sa zaúča do techniky  olejomaľby. V budúcnosti by sa rada venovala deťom, chcela by učiť a rozvíjať ich kreativitu. Jej veľkým plánom do budúcnosti je mať vlastný obchodík, kde by predávala vlastné diela. Predtým by však chcela študovať na vysokej umeleckej škole a veľa cestovať.

bajová-pozvánka.jpg

Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Nám. Š. M. Daxnera
Nám. Š. M. Daxnera (v Kauflande),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 563 43 32

dnes je: 25.2.2018

meniny má: Frederik, Frederika

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka