Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Dorastenci Lokomotívy s troma medailami, dievčatá majsterkami SlovenskaVytlačiť
 

zápasenie1.jpg

V športovej hale v Dunajskej Strede sa uskutočnili  Majstrovstvá Slovenska dorastu vo voľnom štýle a ženských zložiek. Darilo sa na nich pretekárom našej Lokomotívy. Dorastenci vybojovali dve strieborné a jednu bronzovú medailu. O strieborné medaily sa pričinili Brian Molnár vo váhe do 51kg a Michal Babarík v 55kg za 2.miesta. O bronz sa pričinil Viktor Gunár za 3.miesto v 51kg. O body do súťaže družstiev sa ešte zaslúžil Ľuboš Genya za 4.miesto v 55kg a Jakub Vydra obsadil 5.miesto vo váhe do 51kg. V súťaži družstiev bolo z toho solídne 5. miesto spomedzi 19 klubov z celého Slovenska.

zápasenie.jpg

Radosť nám urobili aj naše zápasníčky, ktoré obhájili vlaňajší titul majsteriek Slovenska, keď obsadili 1.miesto pred domácou Dunajskou Stredou a zápasníčkami z Marcelovej. O titul sa pričinili Natália Gažiová, Denisa Uhrínová, Vanessa Schwarcová, Dominika Kučeráková, Anna Kureková, Beata Ružičková, Dominika Vaslíková a Erika Janoštiaková.

Jozef Radnóti, tréner


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Nám. Š. M. Daxnera
Nám. Š. M. Daxnera (v Kauflande),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 563 43 32

dnes je: 22.3.2018

meniny má: Beňadik

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka