Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Gemerský triatlon 2018Vytlačiť
 

Milí športoví priatelia.

Aj tohto roku Vás športový klub Bike and Run team Rimavská Sobota s podporou mesta Rimavská Sobota pozýva na jubilejný, už piaty ročník regionálneho športového podujatia Gemerský Triatlon pre každého. Uskutoční sa v sobotu 26. mája od 10:00 hod. v rekreačnej oblasti Kurinec. Na svoje si určite prídu všetci amatérski vyznávači vytrvalosti nie v jednej, ale v troch disciplínach. Tí, ktorí si netrúfnu na celý triatlon si môžu svoje sily zmerať v skrátenej hobby verzii triatlonu alebo v hobby duatlone. Nezabúdame ani na najmladšie kategórie a pre deti je ako predkrm pred hlavnými pretekmi pripravený MiniDuatlon. 

Zároveň chceme upozorniť všetkých návštevníkov rekreačnej oblasti Kurinec, že v deň konania pretekov, v čase od 10:00 do 14:00 hod., bude z dôvodu zabezpečenia bezpečnosti pretekárov premávka v oblasti čiastočne obmedzená, a preto žiadame všetkých, aby sa riadili pokynmi organizátorov. Viac na bikeandrunteam.estranky.sk.

Tešíme sa na vašu účasť.

gem.triatlon.png

Maroš Mráz,

Bike & Run team


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Cukrovarská 4983
Cukrovarská 4983 (v Tescu),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 321 44 13

dnes je: 22.5.2018

meniny má: Júlia, Juliana

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka