Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Džudisti na súťaži Budatest cup 2018Vytlačiť
 

Výprava džudistov z Lokomotívy v nedeľu 29. apríla vycestovala na 31. ročník Budapest Cup 2018 v Maďarskej republike. Je to jeden z najväčších turnajov v Európe, ktorého sa zúčastnilo 1512 džudistov z 206 klubov a 23 krajín  nielen z Európy, ale aj Južnej Afriky či Kanady.

Natálka Gažiová štartovala za staršie žiačky vo váhe do 36kg .

V úvode pretekov Natálke neprialo losovanie a už na začiatok  mala adeptky na víťazstvo. Prvý zápas vyhrala s prehľadom, no už v druhom dostala neskoršiu víťazku  tejto váhy Poľku  Chmielawskú. Vyrovnaný zápas sa ťahal až do predĺženia / zlaté skóre /, kde Natálka prehrala na 1 pomocný bod. V ďalšom zápase  dostala Maďarku  Domoszlai,  s ktorou vyhrala na hodnotenie  wazari. Vo štvrtom zápase dostala ďalšiu maďarskú džudistku Zeleczki, nad ktorou vyhrala na ipon pred uplynutím časového limitu. Posledný piaty  zápas získala s plným bodovým ziskom na ipon, a tak si vybojovala bronzové 3.miesto a obhájila umiestnenie z minulého roka.

Natálke gratulujeme k peknému výkonu a výbornej reprezentácii Slovenska,  mesta Rimavská Sobota a oddielu Lokomotíva judo Rimavská Sobota.

Do  Maďarska   sprevádzali džudistku tréneri Miloš Gaži  a Lenka Babicová.

Za podporu oddielu Lokomotívy ďakujeme mestu Rimavská Sobota,  firme TONI s.r.o. / požiarna ochrana/ p. Igor Tonhajzer, Kvety Henrieta  Mišuráková, a  ZŠ Š. M. Daxnera – Mgr. Peter Černý na sídlisku Západ.

Druhá z prava Natálka Gažiová.jpgbronzová -Natália.jpg

Ľubomír Antal,

predseda Lokomotíva Judo Rimavská Sobota


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Cukrovarská 4983
Cukrovarská 4983 (v Tescu),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 321 44 13

dnes je: 22.5.2018

meniny má: Júlia, Juliana

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka