Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Parkúr v Motešiciach a Vígľaši - Pstruši Vytlačiť
 

Súčasťou military pretekov v Motešiciach bola aj súťaž v parkúrovom skákaní, ktorej sa zúčastnili dvojice z Klubu priateľov koní a rekreačného jazdenia z Rimavskej Soboty. Usporiadatelia postavili parkúr na kolbisku na ktorom súťažili tiež jazdci v súťaži military. Povrch bol mäkký, čo si vyžadovalo zvýšené nároky na jazdcov aj kone. S týmito náročnými podmienkami sa najlepšie z našich jazdcov vysporiadal Ivan Sihelský, ktorý využil svoje bohaté skúsenosti. V súťaži "Z" (100 cm) obsadil so Szelíd 3. miesto a s Cartagom - S 4. miesto.

V nedeľu 1. júla sa dvojice klubu zúčastnili Letných pretekov na Masarykovom dvore vo Vígľaši - Pstruši. V parkúre "ZM-A" (50 cm) obsadili dvojice Vanessa Sallaiová/Reunion a Tamara Polláková/Alja 5. a 6. miesto. Parkúr "Z-A" (60 cm) ovládli naše dvojice. Zvíťazila Lucia Glédurová/Szelíd, na stupni víťazov sa umiestnili aj Vanessa Sallaiová/Reunion a Tamara Polláková/Alja. Dvojica Ema Zagyiová/Maurícius obsadila 6. miesto. V parkúre "ZM" (80 cm), v ktorom súťažilo 34 dvojíc obsadila dvojica Ema Zagyiová/Maurícius solídne 10. miesto. V parkúre stupňa "Z" (100 cm) získala dvojica Erik Gregor/Vawo Laura výborné 3. miesto.

parkúr.jpg

Mgr. Július Smutniak


 
 

Dnes má službu:

Lekáreň Dr. Max, Cukrovarská 4983
Cukrovarská 4983 (v Tescu),
979 01 Rimavská Sobota

047/ 321 44 13

dnes je: 22.7.2018

meniny má: Magdaléna

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka