Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská Sobota

Mesto Rimavská Sobota

Zhromaždenia obyvateľov mesta a mestských častí

Mesto Rimavská Sobota
Primátor
Hlavné námestie 2, 979 01 Rimavská Sobota
 

Rimavská Sobota, 29. 1. 2011

POZVÁNKA

Na základe uznesenia Mestského zastupiteľstva v Rimavskej Sobote č. 7/2011 zo dňa 21. januára 2011
 
Vás pozývam
na zhromaždenia obyvateľov mesta a mestských častí,
ktoré sa budú konať v územných obvodoch výborov mestských častí so začiatkom o 17.30 h
v termínoch:


FEBRUÁR

1. Vyšná Pokoradz 9. február 2011 - streda Kultúrny dom 1. volebný obvod
2. Nižná Pokoradz 14. február 2011 - pondelok Kultúrny dom 2. volebný obvod
3. Bakta 16. február 2011 - streda Kultúrny dom 2. volebný obvod
4. Mojín 23. február 2011 - streda Kultúrny dom 5. volebný obvod
5. Dúžava 24. február 2011 - štvrtok Úradovňa VMČ 5. volebný obvod

MAREC

1. Staré mesto – Chrenovisko 7. marec 2011 – pondelok 1. volebný obvod
Dom kultúry - zasadacia miestnosť(vchod od Kauflandu),
Nám. Š.M.Daxnera

2. Rožňavská –Šibeničný vrch – Sabová – Vinice 10. marec 2011 – štvrtok 2. volebný obvod
ZŠ P.K.Hostinského, Ul. Družstevná

3. Sídlisko Rimava – Malohontská 15. marec 2011 – utorok 3. volebný obvod
Spojená škola, Ul. Športová

4. Sídlisko Západ – Sobôtka – Kľačany 17. marec 2011 – štvrtok 4. volebný obvod
ZŠ Š.M.Daxnera, Ul. Dr. V. Clementisa

5. Tomašová – Včelinec – Kurinec 22. marec 2011 – utorok 5. volebný obvod
Spoločenský dom, Ul. kpt. Šmála

6. Dúžavská cesta 29. marec 2011 - utorok 5. volebný obvod
ZŠ s MŠ Dúžavská cesta
 

Program:
1. Otvorenie
2. Voľba členov výboru mestskej časti
3. Aktuálne otázky rozvoja mesta a mestských častí

JUDr. Jozef Šimko
Príloha:
Zoznam volebných obvodov a poslancov v nich zvolených
Volebné obvody pre voľby do orgánov samosprávy obcí 27. 11. 2010
a poslanci v nich zvolení

Popis územia pôsobnosti
1. volebný obvod:
Staré mesto - Chrenovisko - Vyšná Pokoradz : ulice - Tomášikova, Svätoplukova, Škultétyho, Hlavné námestie, Povstania, Hviezdoslavova, Nám.Š. M. Daxnera, Čerenčianska, Záhradnícka, Pivovarská, Cukrovarská, I. Hatvaniho , K. Mikszátha, A. Markuša, Jarná, Gorkého, Daxnerova, Dostojevského, Kubányho, Podjavorinskej, Jesenského, Kraskova, Tolstého, Stavbárov, Valachova pustatina, Tormáš, Na Chrenovisku, Slnečná, Narcisová, Orgovánová, Pokoradzká, Púpavová, Tulipánová, Konvalinková, Železničná, Nám. M.Tompu, Kuzmányho, J. Fábryho, Francisciho, B.Bartóka, Šrobárova, Hurbanova, Bakulínyho, Tompova, Fučíkova, Bottova, Trhové námestie, Jánošíkova 4,6,8,10,12,14,16,18, Košická cesta, Vyšná Pokoradz

Poslanci zvolení za 1. volebný obvod:

Ing. Ladislav Rigó
JUDr. Eva Bornayová
Mgr. Erika Juhászová


2. volebný obvod:
Rožňavská - Šibeničný vrch - Sabová - Vinice - Bakta - Nižná Pokoradz : ulice - Rožňavská, Družstevná, ,Školská, Kúpeľná, Tržná, Duk. hrdinov, Nová, Mládeže, Mlynská, Potravinárska, Sabová, Šamarianka, Vinice, Šibeničný vrch, Veterná, Liesková, Agátová, Jabloňová, Gaštanová, Ružová, Cintorínska, Železničiarska, Javorová, Cestárska, Malinová, Čerešňová, Nižná Pokoradz, Bakta, Šári pustatina, Šütó pustatina

Poslanci zvolení za 2. volebný obvod:

JUDr. Magdaléna Valušová
Mgr. Peter Bartakovič
Ing. Ján Végh

3. volebný obvod:
Sídlisko Rimava - Malohontská : ulice - Sídlisko Rimava,P. Hostinského 2-18, Malohontská, Jánošíkova 20,22,24,26, Športová, Kvetná, Štadión, Mestská záhrada, Amfiteáter

Poslanci zvolení za 3. volebný obvod:

Mgr. Ján Čeman
MUDr. Peter Juhász
JUDr. Štefan Baláž
František Auxt
 

4. volebný obvod
Sídlisko Západ - Sobôtka - Kľačany : ulice - Česká, Kirejevská 25-41, T.Vansovej, S. Kollára, Dr. V. Clementisa,Por. Ušiaka, L. Novomeského, L.Svobodu, J. Bodona, Rimavská, Rybárska, Sobôtka, M.R. Štefánka, P. J. Šafárika, Žánovská, Kľačany

Poslanci zvolení za 4. volebný obvod:

Mgr. Viliam Vaš
PaedDr. Jaroslav Bagačka
PaedDr. Július Sojka
RNDr. Anita Antalová
Ing. Ivan Hazucha
Ing. Ján Fiľo


5. volebný obvod:
Tomašová - Včelinec - Dúžavská cesta - Kurinec - Dúžava - Mojín : ulice - Novosadská, Krajná, E. Putru, J.Kráľa, Letná, Lipová, Odborárska, Tomašovská, Kpt.Šmála, Malá, Kolínska, Kirejevská 1-23, Sedliacka, Okružná, Tehlová, P. Dobšinského, P..Hostinského 20-36, Včelinec, Dúžavská cesta, Kurinec, Dúžava, Mojín

Poslanci zvolení za 5. volebný obvod:

Ing. Peter Gulik
Mgr. Tomáš Sliva
Alica Csobová
 


 
 

webygroup

Mestský cintorín

ďalšie dni

Sobota 27.9.
Lekareň Salvator
Ul. Povstania 607/13,
979 01 Rimavská Sobota
Nedeľa 28.9.
Lekáreň Jazmín
Železničná 686/23

dnes je: 23.9.2014

meniny má: Zdenka


English version
Magyar verzió

10122771

Úvodná stránka