Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

V kine navštívite temné predmestie či zažijete deň na zázračnej planéte ZemVytlačiť
 

kino.jpg

 

www.kinoorbis.sk

 

9-10.nov.  Suburbicon: Temné Predmestie /Suburbicon/

(Št.-Pi.)

 Suburbiconposter.jpgPríbeh filmu sa odohráva v pokojnej, preslnenej atmosfére stredoamerického mestečka, s názvom Suburbicon. Život tejto idylickej spoločnosti naruší terorizovanie afroamerickej rodiny, ktorá sa do mesta prisťahovala len pred nedávnom. Rodina je neprávom obvinená zo smrti jednej z obyvateliek Suburbiconu.

Paralelne sa tiež pred divákom začína odohrávať príbeh navonok usporiadanej rodiny Lodgeovcov. Ich dokonalý život je v skutočnosti plný násilia, chamtivosti a klamstiev. A pokým sa všeobecná nenávisť obyvateľov mestečka sústreďuje na nových obyvateľov, nikto si nevšíma skutočný zločin odohrávajúci sa v dome oproti. (Magic Box)

Komédia/Krimi/Mysteriózny USA Réžia:George Clooney

Hrajú:Matt Damon,Julianne Moore,Oscar Isaac...

Uvádza:MagicBox, 105min. MP od 15r., vstup 4€

Začiatok predstavení o 18:00 hod.

Trailer

Suburbicon.jpg

9-13.nov. Vražda v  Orient Expresse /Murder on the orient express/

(Št.-Po.)

 vrazda-v-orient-exprese-postersk.jpgTo, čo začína ako luxusná jazda vlakom z Istanbulu do Londýna, sa rýchlo premení na jeden z najnapínavejších a najzáhadnejších detektívnych príbehov, aký bol kedy vyrozprávaný. Predloha Agathy Christie opisuje osudy trinástich pasažierov uviaznutých v luxusnom vlaku Orient exprese kdesi v snehových závejoch na Balkáne. V okamihu, keď vo vlaku dôjde k záhadnej vražde amerického obchodníka, každý z nich sa stáva podozrivým. Vo vlaku našťastie nechýba jeden neobyčajný Belgičan s veľkým fúzami a dokonale pracujúcimi šedými mozgovými bunkami. A práve tento najslávnejší detektív na svete, Hercule Poirot, musí pretekať s časom, aby vyriešil smrtiacu hádanku skôr, než neznámy vrah znovu udrie. (Cinmart SK)

Krimi/Dráma/Mysteriózny/Thriller USA/Malta

Réžia: Kenneth Branagh

Hrajú: Johny Depp,William Defoe,Penelope Cruz...

Uvádza: CinemArt, ,110min. MP od 12r., titulky, vstup: 4€0

Začiatok predstavení o 20:00 hod,. pondelok maďarská verzia o 20:00 hod.

Trailer

vrazda-v-orient-exprese-2.jpg

11-12. nov.        Earth: Ďeň na zázračnej planéte /Earth: One Amazing Day/

(So-Ne.)

 earth.jpgJeden deň, jedna planéta, nekonečný zázrak. V produkcii BBC Earth vzniklo očakávané pokračovanie filmu Earth - Earth: One Amazing Day, ďalší obrazový i obsahový filmový skvost so špeciálnymi hrdinami: mláďatkom zebry - snažiacim sa prekonať rozvodnenú rieku, pandou – ktorá usmerňuje svojho hravého potomka, rodinou vorvaňov – vo svojej obľúbenej „zvislej“ spacej podobe, leňochodov - túžiacich po láske a mnoho ďalších.
Počas jediného dňa, budete putovať spolu so slnkom, od najvyšších hôr k tým najvzdialenejším ostrovom, z hĺbok exotickej džungle až do labyrintov veľkomiest. V každom kúte Zeme nájdete fascinujúcich obyvateľov, k dobrodružstvám ktorých sa vďaka revolučnej technológii dostaneme bližšie, než ste si dokázali predstaviť. (Continental Film)

Dokumentárny Veľká Británia

Réžia: Peter Webber,Richard Dale,Lixin Fan

Hrajú:Robert Redford.Jackie Chan...

Uvádza: Continental Film, 95 min., MP ., titulky, vstup: 4€

Začiatok predstavení o 18:00 hod.

Trailer

earth1.jpg

 

 


 
 

dnes je: 22.10.2018

meniny má: Sergej

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka