Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Spoločný jedálny lístokVytlačiť
 

Vážení rodičia, zamestnanci, žiaci i široká verejnosť.


     Školské jedálne sú zariadenia s možnosťou našim deťom zabezpečiť výživný, kalorický, nutrične hodnotný a zároveň kvalitný obed. Pokiaľ deti jedia v školských jedálňach, majú určite jedno jedlo v priemere s takou výživnou hodnotou, akú pre svoj vek potrebujú. Jedálny lístok musí obsahovať časovú, obsahovú štruktúru, všeobecné zásady ,zásady s epidemiologického hľadiska a prísne požiadavky na manipuláciu s potravinami / HACCP /.

 Preto už po deviaty krát sme pripravili v našom meste v Rimavskej Sobote ,,Spoločný jedálny lístok,, na jeden týždeň pre deti a žiakov MŠ a ZŠ. Znamená to, že v každej školskej jedálni – kuchyni bude pripravovaná rovnaká strava v čase od 14.5. -18.5. 2018. Zloženie jedálneho lístka nájdete na web. stránkach škôl.

     Nedá mi nespomenúť, že školské jedálne sa okrem iného pripravujú každoročne na  Svetový deň mlieka a to  tretí májový utorok .Pripravujú rôzne prezentácie, ochutnávky a v neposlednej miere obohatený jedálny lístok o mliečne výrobky.  

Prihlásením vašich detí na obed preberáme na seba časť vašich starostí ohľadom výživy.

Ďakujeme sponzorovi Koliba Trade s. r. o - Hriňová, ktorá aj tento rok prispeje deťom a žiakom ovocné jogurty v množstve  2 770 ks.

                                                    

Vypracovala: Trochová Marta, externá metodička pre školské stravovanie v pôsobnosti mesta Rimavská Sobota


 
 

dnes je: 16.1.2019

meniny má: Kristína

  • Utorok20graphic-icon
  • Streda6-3graphic-icon
  • Štvrtok40graphic-icon

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka