Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Tento týždeň v kine pokračovanie Deadpoola i ďalší diel kultovej série Taxi Vytlačiť
 

 

kinoorbis.jpg

Vstupenky online na www.kinoorbis.sk

17.18.máj  Psí ostrov /Isle of Dogs/

(št.pi.)

 psí ostrov poster.jpgJaponské súostrovie, o dvadsať rokov v budúcnosti. Psia chrípka dosiahla epidemických rozmerov, jej ohnisko leží v meste Megasaki. Hrozí, že preskočí z psích nositeľov na človeka. Starosta Kobayashi vyzýva k okamžitej karanténe. Teda k vyhosteniu a izolácii všetkých túlavých aj domácich psov. Oficiálnym dekrétom sa psov exilovou kolóniou stáva neďaleký ostrov slúžiaci zatiaľ ako skládka odpadkov. Stáva sa z neho Psí ostrov.

O šesť mesiacov neskôr na tejto opustenej skládke núdzovo pristáva jednomotorový, miniatúrne lietadlo Junior-Turbo Prop. Svorka piatich hladných a divokých psov v jeho troskách objaví dvanásťročného pilota. Je to Atari, sirota, ktorá je v pestúnskej opatere práve u starostu Kobayashi. Atari s pomocou svojich nových psích priateľov začne hľadať svojho strateného psa Flíčka a pri tom postupne odhalí konšpiráciu, ktorej cieľom je likvidácia všetkých psov z mesta Megasaki.(CinemArt SK)

Animovaný / Dobrodružný / Dráma / Fantasy / Komédia / Sci-fi  USA/Nemecko  

Réžia:  Wes Anderson           

Uvádza: Cinemart, 101 min MN od 12.rokov. titulky.  vstup: 5€

Začiatok predstavení o 18:00 hod.

Trailer

psíostrov.jpg

17.až21.máj   Deadpool 2 

(št.- po.)

 deadpool.jpgPripravte sa na druhý príchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možno s ním prežijeme okamžiky, keď ako kuchár prežíva smrtiaci hovädzí útok a hneď potom prahne po splnení svojho veľkého sna: stať sa najvyhľadávanejším barmanom v Mayberry. A súčasne sa chce vyrovnať s tým, že úplne stratil chuť a snaží sa teda znovuobjaviť správne životné korenie. Bojuje s nindžami aj s japonskou jakuzou a vzdoruje svorke sexuálne agresívnych psov. Deadpool tiež vyráža do sveta, aby objavil pre neho významné životné hodnoty: rodinu, priateľstvo, novú chuť prežívať dobrodružstvo a tiež, aby si zaslúžil vytúžený hrnček s nápisom „Najlepší milovník na svete“. Alebo iba žeby nie.

Deadpool je skrátka chlapík mnohých podôb, aj keď tá jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pekne hnusná. Ale za to nemôže. Čo avšak neplatí o jeho dosť čiernom zmysle pre humor a netradičnému prístupu k superhrdinským pravidlám fair play. (CinemArt SK)

Akční / Komédia / Dobrodružný / Sci-F

Réžia: David Leitch UsA

Hrajú: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Brianna Hildebrand

Uvádza: Cinemart, MN .titulky, vstup: 5€

Začiatok predstavení o 20:00 hod., v pondelok maďarská verzia o 20:00 hod.

Trailer      

deadpool3.jpg

19.20.máj  Ukradnutá princezná / Ruslan i Ljudmila/

(so.ne.)

 ukradnuta-princezna.jpgKúzelný príbeh Ruslana a Mily sa odohráva v dobe statočných rytierov, krásnych princezien a zlých čarodejníkov. Ruslan, kočovný herec, ktorý sníva o titule rytiera, stretáva Milu a na prvý pohľad sa do nej zamiluje. Ich šťastie ale nemá dlhé trvanie, hrozivý čarodejník Černomor potrebuje Milinu moc lásky, aby ju premenil v magickú temnú silu. Vykúzli preto obrovský vír a unesie Milu priamo pred Ruslanovými očami. Ten nemá ani tušenie, že Mila je dcérou kráľa. Ruslan sa bez okolkov vydáva na záchranu svojej milej. Podarí sa mu zdolať všetky nástrahy a dokázať, že skutočná láska je silnejšia než akékoľvek čary? (Continental film)

Animovaný/  Fantasy /  Komédia Ukrajina

Réžia: Oleh Malamuž

Uvádza: Continental Film, 85 min. MP.dabing. vstup: 5€

Začiatok predstavení o 16:30 hod.

Trailer

princezna.jpg

19.20.máj  Taxi 5

(so.ne.)

 taxi5.jpgParížsky policajt Sylvain Marot je proti svojej vôli prevelený do Marseill. Bývalý komisár Gilbert, terazí primátor mesta, ho poverí špeciálnou úlohou. Má zlikvidovať gang talianskych zlodejov, ktorí v atraktívnych Ferrari vykrádajú jedno klenotníctvo za druhým. Lenže so slabo vybaveným vozovým parkom francúzskej polície to pôjde veľmi ťažko. Silvain tak má len jednu možnosť. Prehovoriť k spolupráci Eddyho Makloufa, synovca slávneho Daniela Moralese. Eddy totiž po svojom strýčkovi zdedil jeho vytunený Peugeot 407. Škoda však, že ale nezdedil jeho vodičské schopnosti. Zato Sylvain je excelentný šofér, ktorý sa s volantom v ruke asi narodil. (Magic Box)

Akční/Dobrodružný/Komédia Francúzsko

Réžia: Franck Gastambide

Hrajú: Salvatore Esposito, Franck Gastambide, Sabrina Ouazani

Uvádza: Magicbox,95min.MPod 12r. titulky.  vstup: 5€

Začiatok predstavení o 18:00 hod.

Trailer

taxi 5.jpg


 
 

dnes je: 16.1.2019

meniny má: Kristína

  • Utorok20graphic-icon
  • Streda6-3graphic-icon
  • Štvrtok40graphic-icon

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka