Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

V rámci džezového festivalu vystúpi speváčka Audrey Martells z Los AngelesVytlačiť
 

Nový hudobný projekt Sobotský Jazztival je načasovaný na obdobie leta prinesie do Rimavskej Soboty to najlepšie z rôznych hudobných žánrov. Až do septembra si tak budeme môcť doslova pochutnať na deviatich hudobných „meníčkach“ špeciálne pripravených pre milovníkov letných večerov strávených pri príjemnej hudbe. Prvým koncertom bude vo štvrtok 14. 6. o 20.00 hod. koncert skvelej jazzovej speváčky z Los Angeles Audrey Martells & Walter Fischbacher Trio (USA/CZ ) na nádvorí Čierny orol.  Vstupné: 9€, predaj vstupeniek v MsKS, TIC aj na mieste.

Speváčka nahrávala vokály aj pre Celine Dion, Whitney Houston, Britney Spears a iné hudobné osob nosti. Jej repertoár je zmesou jazzových štandardov a originálnych skladieb, ktoré znejú presne tak ako Audrey žije svoj život: silne, zraniteľne a radostne. Jej hlas je zároveň silný i agilný, jej štýl je ponorený do soulu, valivo zemitý rytmus skladieb je ovplyvnený jamajskými predkami. V Rimavskej Sobote sa Audrey Martells predstaví s kapelou v zložení: Walter Fischbacher – klávesy, Petr Dvorský – kontrabas, Ulf Stricker – bicie. V prípade nepriaznivého počasia bude koncert v Dome kultúry.

Pre návštevníkov koncertov je pripravená aj vernostná karta, ktorá oprávňuje každého, kto navštívi 5 koncertov na bezplatný vstup na ktorýkoľvek ďalší.  Ponúkame najlepšie z najlepšieho. Želáme si, aby festival našiel svojho diváka, aby si ľudia prišli vychutnať atmosféru koncertov na nádvorí, aj príjemné stretnutie s priateľmi a umením.

audrey.jpg

Mestské kultúrne stredisko v Rim. Sobote


 
 

dnes je: 16.1.2019

meniny má: Kristína

  • Utorok20graphic-icon
  • Streda6-3graphic-icon
  • Štvrtok40graphic-icon

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka