Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Falcon v hlavnom meste Vytlačiť
 

9. júna sa FALCON TAEKWONDO KLUB RS zúčastnil najväčšieho slovenského turnaja pod názvom  BRATISLAVA OPEN 2018. Prestavilo sa na ňom takmer 500 pretekárov z 50 klubov a 13 štátov.  Konkurencia bola naozaj veľká !!! Do bojov nastúpilo za Falcon 12 Falkoňákov, ktorí sa konkurencie nezľakli a nechali na „ tatami „ cele svoje bojové srdce.  falcon1.jpg

Naše juniorky Terezka Ďuricová a Veronika Spodniaková boli najstaršími zástupcami FALCONU. Terezka  vyhrala dva zápasy, získala zlato  a udržala si tak svoju víťaznú  formu. Veronika mala náročnú skupinu, kde v prvom zápase s prevahou vyhrala, no v druhom sa so súperkou bodovo doťahovali, podľahla jej len tesne o jeden bod a do finále nepostúpila. Získala bronz.  Jej brat Marek Spodniak, ktorý je začínajúci pretekár, finálový zápas zvládol na jednotku a zobral zlato. Bratia Rapčanovci podali tiež pekné výkony a ich forma sa zlepšuje. Aj Alex Rapčan si vo finále poradil so súperom a získal zlato. Felix Rapčan  zvíťazil v semifinále a vo finále len tesne podľahol súperovi, a tak si na krk zavesil striebro.  Ďalší bratia Lániovci  vo svojich zápasoch súperom podľahli a získali bronzovú a striebornú medailu. Tomáš Kuvik, ktorý bojuje už niekoľko turnajov s výškovou prevahou súperov, podal pekný bojovný výkon, no na postup do finále to nestačilo a ušiel sa mu bronz. Lukáš Kurek finále zvládol na jednotku a získal zlato. Matúš Ďurica a Oliver Bitala svoje postupové zápasy zvládli, no na víťazstvo to nestačilo a z turnaja si odvážajú bronzové medaily.  Stephan Pekarčík sa neprebojoval na medailové pozície .

Na turnaji robil dobré meno klubu aj rozhodca Peter Kojnok. Falcoňákov v Bratislave sprevádzali  manželia Bitalovci a Jaroslav Dóbi. Nemôžeme zabudnúť ani na rodičovský fun klub v hľadisku.

falcon.jpg

Jaroslav Dóbi, hlavný tréner 


 
 

dnes je: 18.11.2018

meniny má: Eugen

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka