Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Tento týždeň premietajú v kine štyri filmy, najmenší sa môžu tešiť na tretie pokračovanie animáku Hotel TransylvániaVytlačiť
 

kinoorbis.jpg

Vstupenky a program online na kinoorbis.sk

12.13.júl   Kým prišla búrka /Adrift/

(št.pi.)

 ADRIFT.jpgTami Oldham (Woodley) a Richard Sharp (Claflin) sú dobrodružné povahy. Vďaka náhode sa stretli, zamilovali sa a teraz si užívajú jeden druhého. Obaja milujú plavbu po mori a preto sa vo dvojici vydajú na dlhú cestu krížom cez oceán. Netušia, že sa blíži jeden z najsilnejších hurikánov v histórii ľudstva. Keď sa búrka upokojí, Tami sa preberie a zistí, že Richard je ťažko zranený a ich loď v troskách. V beznádejne zúfalej situácii musí Tami pozbierať všetky svoje sily, aby zachránila seba a jediného muža, ktorého kedy milovala. Film KÝM PRIŠLA BÚRKA je nezabudnuteľný príbeh o nezdolnosti ľudského ducha a ohromnej sile lásky, nakrútený podľa skutočných udalostí. (Forum Film SK)

Akčný/ dobrodružný / romantický USA 

Réžia :BALTASAR KORMÁKUR

Hrajú: Shailene Woodley, Sam Claflin, Jeffrey Thomas, Elizabeth Hawthorne

Uvádza: Forum Film, 99 min. MP od 12r., titulky, vstup:5€

Začiatok predstavení o 18:00 hod. 

Trailer

burka.jpg

12.13. júl     Mrakodrap /Skyscraper/

(št.pi.)

 mrakodrap.jpgPerla je najvyššia a zároveň najviac zabezpečená a strážená budova na svete. Napriek tomu jeho majitelia najmú skúseného bezpečnostného experta Willa Sawyera (Dwayne Johnson), aby to oficiálne potvrdil. Všetko prebieha rutinne až do okamihu keď vypukne v mrakodrape požiar, čo však nie je spôsobené technickou chybou ako sa následne preukáže. Will, ako bývalý šéf týmu FBI, ktorý sa špecializoval na záchranu rukojemníkov, si prežil už všeličo, ale toto je extrémna situácia aj pre neho samotného. Požiar sa rýchlo šíri a Will zisťuje, že práve on je podľa polície podozrivý z jeho založenia. Aj keď je práve mimo budovy, bude sa musieť urýchlene do nej dostať, pretože v jednom z najvyšších poschodí je uväznená jeho žena (Neve Campbell) s jeho dvoma deťmi. A to stále ešte nie je všetko, v mrakodrape sa pohybuje ozbrojený gang, s ktorým sa musí Will tiež vysporiadať, pokiaľ chce svojich blízkych zachrániť. Ešte je tu jedna dôležitá vec, ktorá stojí za zmienenie a to, že po vážnom zranení z minulosti má Will jednu nohu amputovanú a používa protézu. Do mrakodrapu v plameňoch vedie len jedna cesta a tou je vedľa stojaci žeriav, z ktorého bude musieť Will do mrakodrapu skočiť. (CinemArt SK)

Akčný / dráma / thriller USA                     

Réžia: Rawson Marshall Thurber

Hrajú: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Chin Han

Uvádza: CinemArt, 103 min. MP od 12r., titulky, vstup:5€

Začiatok predstavení o 20:00 hod., v pondelok maďarská verzia o 20:00 hod.

Trailer

skyscraper.jpg

14.15. júl              Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka  /Hotel Transylvania 3:   (so.ne.)                 SummerVacation/

 hotel.jpgV najnovšom pokračovaní série Hotel Transylvánia sa Drakula, Mavis, Jonny a zvyšok  partie vydávajú na dovolenkovú plavbu na výletnej lodi. Všetko nasvedčuje tomu, že si od zvyčajných problémov na chvíľu oddýchnu, až do momentu, kedy sa Drakula nezamiluje do šarmantej kapitánky lode, Eriky. Hlava upírskej rodiny však netuší, že jeho nová láska je v skutočnosti potomkom legendárneho lovca upírov… (Itafilm)

Animovaný / komédia / rodinný USA      

Réžia: Genndy Tartakovsky

Uvádza: Itafilm, 87 min.,MP, dabing. vstup: 5€

Začiatok predstavení o 18:00 hod.,  v nedeľu 15. júla maďarská verzia o 16:00 hod.

Trailer

hotel transylvania.jpg

14.15. júl            Pomsta /Revenge/

(so.ne.)

 pomsta.jpgTroch samoľúbych frajerov čaká pekne brutálna lekcia chovania. Bohatí milujúci oteckovia rodín sa ako každý rok, zídu uprostred púšte, aby posilnili svoje mužstvo a vybili si stres poriadnym lovom. Tentoraz však jeden z nich privezie na stretnutie svoju milenku, neuveriteľne sexi lolitku, o ktorú sa rýchlo začnú zaujímať aj ostatní. Veci sa vymknú kontrole a muži nechajú umierajúce dievča uprostred púšte. V pekle púšte sa však ponížená a znovuzrodená mladá žena vydáva na cestu pomsty... (Continental film)

Akčný/ thriller Francúzsko                        

Réžia: Coralie Fargeat

Hrajú: Matilda Anna Ingrid Lutz, Kevin Janssens, Guillaume Bouchède

Uvádza: Continental-Film, 108 min. MN, titulky, vstup: 5€

Začiatok predstavení o 20:00 hod.

Trailer

pomsta2.jpg

 


 
 

dnes je: 18.11.2018

meniny má: Eugen

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka