Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Pre prázdninujúce deti pripravilo Mestské kultúrne stredisko sériu divadelných predstaveníVytlačiť
 

 Klaun_hudobníkom_poster-malý1.jpgV spolupráci s OZ Oxymoron pripravilo Mestské kultúrne stredisko v Rim. Sobote bohatý program pre prázdninujúce deti a ich rodičov. Počas letných mesiacov pozývajú najmenších na divadelné predstavenia i na tvorivé dielne v Mestskej galérii. Najbližšie sa môžete tešiť na klauniádu Teater Komika, ktorá poteší všetkých malých návštevníkov kúpaliska Kurinec v piatok 3.8. o 14.00 hod. Klaun Adyno im prinesie veľa dobrej nálady a smiechu. Chce sa stať muzikantom, čo sa mu hádam spoločným úsilím s deťmi aj podarí.

V nedeľu 12.  8. o  18.00 hod.  na Nádvorie Čierny orol zavíta interaktívna bábková hra v maďarskom jazyku s ľudovými pesničkami AZ ÉLET ÉS A HALÁL VIZE. Vstupné: 2€, deti do dvoch rokov vstup zdarma. V prípade zlého počasie sa predstavenie bude realizovať vo veľkej zasadačke DK.

Celý program ukončí predstavenie Divadla Haliganda „Rozprávkový automat“ , ktoré zavíta v nedeľu 2. 9. o 15.00 hod. opäť do areálu kúpaliska Kurinec.  Podľa vzoru bankomatov, kávomatov a mliekomatov vznikla idea automatu, z ktorého si deti budú vyberať rozprávku a stanú s jej súčasťou. Predstavenie ponúkneme pre návštevníkov kúpaliska zdarma.

Zdroj: Mestské kultúrne stredisko v Rim. Sobote


 
 

dnes je: 17.1.2019

meniny má: Nataša

  • Štvrtok31graphic-icon
  • Piatok4-7graphic-icon
  • Sobota2-4graphic-icon

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka