Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Predstavenie pre deti v maďarskom jazykuVytlačiť
 

 Všetkých malých milovníkov bábok, divadla a veselých pesničiek pozývame v nedeľu 12. 8. o 18.00 hod. na nádvorie Čierny orol, kde na nich čaká interaktívna bábková hra v maďarskom jazyku Az élet és a halál vize. Dvojica Écsi Gyöngyi a Kováts Marcell zahrajú Palócku ľudovú rozprávka o princovi Jankovi a krásnej Helene a o tom, koľko múdrych rozhodnutí musí človek urobiť k tomu, aby sa dostal k vode života. Vstupné: 2€, deti do 2 rokov zdarma, predaj vstupeniek len na mieste.

Gyöngyi Écsi je nositeľkou niekoľkých ocenení. V roku 2000 v Rábe získala cenu najlepšej bábkoherečky, v roku 2003 v Budapešti Cenu Michel Indali, v roku 2007 v Bratislave Cenu Mikola a naposledy v roku 2014 v Kaposvári na Bienále detských divadiel dostala Mimoriadnu cenu a Cenu Ildikó Kovács.

V prípade nepriaznivého počasia sa predstavenie presúva do guľovej sály DK. Predstavenie je súčasťou projektu Rozprávkové prázdniny / Mesés szünidő a Zaostrené na rodinu, ktoré realizuje OZ Oxymoron v spolupráci s MsKS s finančnou podporou mesta Rimavská Sobota a BBSK.

predstavenie.jpg

Mestské kultúrne stredisko v Rim. Sobote


 
 

dnes je: 17.1.2019

meniny má: Nataša

  • Štvrtok31graphic-icon
  • Piatok4-7graphic-icon
  • Sobota2-4graphic-icon

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka