Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

K súťaži o najkrajší balkón a predzáhradkuVytlačiť
 

Mestský úrad v Rimavskej Sobote už po devätnásty krát organizuje súťaž o najkrajší balkón a predzáhradku. Do tohtoročnej súťaže bolo zaradených 28 návrhov o najkrajší balkón a 19 návrhov o najkrajšiu predzáhradku. Komisia zložená z vedenia mesta a z pracovníkov odboru mesta súťaž vyhodnotila a rozhodla o udelení ocenenia pre tých, ktorí sa umiestnili v oboch kategóriách na 1 – 3 mieste. Slávnostný akt udelenia ocenení sa uskutoční v rámci Gemersko - Malohontského jarmoku v piatok 28.09.2018 v obradnej miestnosti radnice.

Vzhľadom k tomu, že na istej sociálnej sieti sa objavila informácia od jednej zo súťažiacich v tom zmysle, že jej oznámili, že síce vyhrala súťaž, ale ocenená nebude pretože už bola pred 7 rokmi, považujem za nutné uviesť, že je to zavádzajúca informácia, pretože Mesto Rimavská Sobota takúto informáciu nevydalo a neexistuje ani žiaden vnútorný predpis o tom, že by niekto nemohol túto súťaž vyhrať aj viackrát.

Je škoda, že takúto peknú akciu, ktorú pravidelne organizujeme z príležitosti konania jarmoku, chcú niektorí zneužiť na politické účely, miesto toho že by ocenili prácu tých, ktorí sa na organizovaní tohto podujatia podieľali.

 

JUDr. Štefan Szánto
prednosta MsÚ


 
 

dnes je: 26.3.2019

meniny má: Emanuel

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka