Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Natálka Gažiová nesklamala, získala zlato a bronzVytlačiť
 

V septembri sa naša staršia žiačka Natália Gažiová zúčastnila dvoch medzinárodných  turnajov v Českej republike a v  Maďarsku. 16. septembra reprezentovala náš oddiel v Brne na 27. ročníku MT Brno CUP OPEN, na ktorom za zúčastnilo 1196 džudistov z 15 krajín . V kategórii U15 (staršie žiačky)  do 40 kg Natálka vyhrala všetky štyri zápasy pred časovým limitom s hodnotením  ipon. Nezaváhala ani vo finále, kde nedala žiadnu šancu  trojnásobnej majsterke Čiech. Zlaté 1. miesto si zaslúžila.

Nasledujúci  víkend sa  konal silne obsadený medzinárodný  turnaj v maďarskom Pakši,  kde len v kategórii starších žiakov a žiačok sa nominovalo viac ako 500 džudistov z 8 krajín Európy. Natálka nastupovala v kategórii U 15 / staršie žiačky / do 40 kg.

Prvý zápas síce prehrala s reprezentantkou Maďarska, no potom už svoje ďalšie zápasy vo veľmi ťažkých súbojoch zvládla, keď postupne vyhrala nad Srbkou i  Maďarkou a v súboji o tretie miesto porazila ďalšiu srbskú reprezentantku a  získala tretie miesto. Turnajov sa zúčastnili  štáty EÚ  - Ukrajina, Litva, Poľsko ,Česko, Rumunsko, Maďarsko, Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Španielsko, Portugalsko, Slovinsko, Chorvátsko a Slovensko.

Touto cestou by som sa chcel poďakovať Natálke v mene výboru Lokomotívy judo Rimavská Sobota za vzornú reprezentáciu oddielu, mesta Rimavská Sobota a aj v mene všetkých sponzorov, ktorí podporujú náš oddiel. Na súťaži ju sprevádzali tréneri Gaži a Babicová.

Za podporu oddielu Lokomotíva Judo RS ďakujeme firme TONI s.r.o. (požiarna ochrana) - p. Igor Tonhajzer, Kvety Henrieta Mišuráková, a ZŠ Š. M. Daxnera - Mgr. Peter Černý na sídlisku Západ.

3. m - druhá s prava Gažiová - Pakš.jpgBrno 2018 - 1. miesto Natália Gažiová.jpg

Ľubomír Antal,

predseda- Lokomotíva judo Rimavská Sobota

 


 
 

Na margo uplynulých dní

Po viac ako mesačnej odmlke som v našom dvojtýždenníku Gemerské zvesti  - Gömöri Hírlap opäť uverejnil rubriku Na margo uplynulých dní. Stalo sa tak vzhľadom na nespočetné dotazy, ktoré som od občanov mesta dostal, že čo je tomu príčinou. Súčasne som však aj naznačil, že písať do novín, v ktorých mienia poslanci robiť cenzúru, ďalej nemienim. Le

dnes je: 20.5.2019

meniny má: Bernard

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka