Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Legszebb város Batyi!, program zľudovených piesní, operiet a operných hitov Vytlačiť
 

„Legszebb város Batyi – Najkrajšie mesto, Sobota“ je názov programu, ktorý sľubuje výbornú zábavu milovníkom maďarských zľudovených piesní, operiet a operných hitov. Uskutoční sa v sobotu 13. 10. o 17.00 hod. v divadelnej sále Domu kultúry v Rimavskej Sobote. V hudobnom galaprograme popri domácich spevákoch, finalistoch celoštátnej súťaže Astra-Őszirózsa vystúpia aj hostia z Maďarska, z televíznej obrazovky a z rozhlasu dobre známe tváre a hlasy: Gyöngyösi Kiss Anna, Nádasdi László a Krisztína Szeredy. Sprevádzať ich bude cigánska kapela Lajosa Botosa.

„Každý kto príde, bude spokojný. Uvidí výborných spevákov a vypočuje si známe pesničky, ktorých v programe odznie naozaj veľa. Budú to tie najkrajšie, či už smutné či veselé, skvosty tohto žánru, ktorých sa človek nikdy nenasýti.“ povedala Ruženka Szendrei Kukolíková, jedna z účinkujúcich a zároveň organizátorka podujatia, ktorá ešte dodala, že vstupenky v predpredaji si môžu záujemcovia zakúpiť v cene 5€ v Kníhkupectve Mihálya Tompu a v Dome kultúry Rimavská Sobota.
Organizátorom programu je Občianske združenie Oxymoron. Podujatie finančne podporil Fond na podporu kultúry národnostných menšín.

Zdroj: Mestské kultúrne stredisko

Legszebb-város-Batyi.jpg

 


 
 

dnes je: 23.4.2019

meniny má: Vojtech

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka