Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

FALCON otvoril jesennú sezónuVytlačiť
 

V sobotu 29. septembra Falcon otvoril súťažnú sezónu na severovýchode Slovenska. V meste Snina sa konalo 5. kolo Slovenského pohára pod názvom Black Tiger Cup 2018. Turnaja sa zúčastnilo vyše 200 pretekárov zo 17 klubov a 4 štátov.  Za Falcon nastúpilo celkovo 11 Falcoňákov, ktorí  vybojovali dokopy 4 zlatá, 5 strieborných a 2  bronzové medaily. Na turnaji sa predstavil aj nováčik Adrián Mag, ktorý v Snine absolvoval svoj prvý turnaj a počínal si na ňom veľmi dobre. Ostatní, už skúsenejší  harcovníci, predviedli pekné súboje.

„Vyzdvihnúť by som chcel Dominika a Stephana, ktorí sa zatiaľ turnajov zúčastňovali len sporadicky, no v Snine ukázali svoj progres a pevné základy, na ktorých vieme stavať.  Veronika a Tomáš nemajú v „A“ kategórii svoje zápasy ľahké, ale ich bojovnosť a odhodlanie naznačujú, že veľké výsledky sa postupne dostavia. Mladším Falcoňákom Matúšovi, Milanovi a Martinovi zápasy nevyšli podľa predstáv, ale odhodlanie a bojovnosť ukázali, čo je správny smer. Alex a Marek bojovali do víťazného konca a brali medailu aj víťazný pohárik,  ktorý sa za prvé miesto ušiel aj Stephanovi. Zo 17-tich klubov sme sa umiestnili na krásnom 7. mieste. Klubový pohár zvyčajne berie prvých 5 najlepších klubov, čiže miesto na poličke ostalo tentokrát prázdne...ale pripravené na ďalší turnaj,“ uviedol tréner Jaroslav Dóbi.

Výsledky: 

Zlato: Viktória Bitalová, Stephan Pekarčík, Alex Rapčan, Marek Spodniak

Striebro: Matúš Ďurica, Milan Láni, Martin Láni, Adrián Mag, Veronika Spodniaková

Bronz: Dominik Kuvik, Tomáš Kuvik

Klub sa minulú sobotu prezentoval aj na podujatí KlobásaFest. Už 13. októbra ho čaká  22. ročník celoslovenského seminára Taekwondo WT pod názvom U-Chong.    

„Falcon Family sa na turnaj vybrala autobusom a preto sa chcem poďakovať aj skvelému podpornému tímu rodičov, ktorý Falcon bojovníkov hrdo podporoval a svoje hlasivky nechal v Snine. Trénerský sprievod tvorili Jaroslav Dóbi, Miroslav Bitala a Viktória Bitalová. Dobré meno na turnaji robil klubu aj rozhodca Peter Kojnok,“ uzavrel Dóbi.

Zdroj: Jaroslav Dóbi, tréner

Falcon zostava

Falcon_zostava.jpg

Kompletná zostava

kompletna_zostava.jpg

Stephan so zaltom

Stephan_zlato.jpg


 
 

dnes je: 23.4.2019

meniny má: Vojtech

Rimavská Sobota a jej klenoty

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka