Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Harang csendül / Adventný koncertVytlačiť
 

10. decembra 2018 o 18.00 hod. sa uskutoční v Dome kultúry adventný koncert, v ktorom vystúpi Viki Ráková, Balázs Csémy a sláčikové kvarteto Beliczay. V programe odznejú zhudobnené básne maďarských básnikov, známe populárne sviatočné piesne, ale aj skladby Bacha a Mozarta v podaní sláčikového kvarteta. Vstupenky v predpredaji (7 €) si môžu záujemcovia zakúpiť v Kníhkupectve Mihálya Tompu.


2018. december 10-én hétfőn 18.00 órakor a rimaszombati kultúrházban lesz látható Rák Viki, Csémy Balázs és a Beliczay vonósnégyes Harang csendül című adventi műsora, melyben megzenésített versek, az advent időszakához köthető ismert dalok, valamint Bach és Mozart szerzemények hangzanak el. Jegyek elővételben (7 €) a Tompa Könyvesboltban vásárolhatók.

adventný koncert.jpg

Zdroj: Mestské kultúrne stredisko v Rim. Sobote


 
 

Na margo uplynulých dní

Zatvorili sa brány škôl, pre žiakov a učiteľov  sa začali zaslúžené letné prázdniny. Poslanci slovenského parlamentu sa tiež rozbehli k brehom slovenského mora do Chorvátska, kde väčšinou majú svoje haciendy, nabrať sily pred horúcou jeseňou, ale hlavne pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami. Ak je všetko pravda, tak aj ten náš rimavskosobots

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka