Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Džudisti Lokomotivy na majstrovstvách Slovenskej republiky a na turnaji v PoľskuVytlačiť
 

V sobotu 24. novembra  sa džudisti z Lokomotívy zúčastnili Majstrovstiev Slovenskej republiky starších žiakov v družstvách v Banskej Bystrici. Na súťaži bojovalo dokopy šesť družstiev zo Slovenska. Družstvo Lokomotíva judo Rimavská Sobota zastupovali starší žiaci : Lukáš Koóš, Robert Balog, Tomáš Dovičič,  Filip Gaňa, Richard Filčík,  Michal Kilačko,  Leonard Bruno Majoroš, Andrej Meša,  Marko Madoš a Tomáš Zacharovský.

Naše družstvo nepostúpilo zo základnej časti  a obsadilo piate miesto.

Medzinárodný turnaj Myslowice v Poľsku

V nedeľu  25. novembra sa konal medzinárodný turnaj v džude mini mladších a starších žiakov a žiačok, vo vzdialenom Poľskom meste Myslowice, ktorého sa zúčastnilo viac ako 430 pretekárov z Poľska, Srbska, Slovenska, Ukrajiny a Česka.

Náš klub Lokomotíva  judo Rimavská Sobota reprezentovali dvaja džudisti -  Matej Gaži a Natália Gažiová. M. Gaži v kategórii mini do 33 kg  vyhral všetky zápasy a obsadil zlaté prvé miesto. Natália Gažiová štartovala v kategórii  starších žiačok v hmotnosti do 40 kg. V tejto kategórii dievčat nenašla premožiteľku a všetky zápasy ukončila pred časovým limitom a zaslúžene vyhrala zlatú medailu . 

Na súťaži ich sprevádzali rodičia  Babicová a Gaži.

Za podporu oddielu Lokomotíva Judo RS ďakujeme Mestu Rimavská Sobota,  firme TONI s.r.o. (požiarna ochrana) - p. Igor Tonhajzer, Kvety - Henrieta Mišuráková, a ZŠ Š. M. Daxnera - Mgr. Peter Černý na sídlisku Západ.

Ľubomír Antal,

predseda Lokomotíva judo Rimavská Sobota

1 mieto - Gažiová.jpegGažiová - Gaži.jpgz ľava - pol.repre. , Gaži, Gažiová, Babicová.jpg


 
 

Na margo uplynulých dní

Zatvorili sa brány škôl, pre žiakov a učiteľov  sa začali zaslúžené letné prázdniny. Poslanci slovenského parlamentu sa tiež rozbehli k brehom slovenského mora do Chorvátska, kde väčšinou majú svoje haciendy, nabrať sily pred horúcou jeseňou, ale hlavne pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami. Ak je všetko pravda, tak aj ten náš rimavskosobots

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka