Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Podpora projektu „ Opatrovateľská služba v meste Rimavská Sobota“Vytlačiť
 

Podpora projektu „ Opatrovateľská služba v meste Rimavská Sobota“

 

Operačný program:  312000 - Operačný program Ľudské zdroje

Kód výzvy: OP ĽZ-DOP 2018/4.2.1/01- Podpora opatrovateľskej služby

Projekt:  „Opatrovateľská služba v meste Rimavská Sobota“

 

Mestu Rimavská Sobota bolo dňa 2. januára 2019 doručené rozhodnutie Implementačnej agentúry Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky, sprostredkovateľského orgánu pre Operačný program Ľudské zdroje o právoplatnosti Rozhodnutia o schválení nenávratného finančného príspevku vo výške 342 000 € pre projekt na podporu dostupnosti terénnej opatrovateľskej služby s cieľom realizovať službu v domácom prostredí klienta.

Celkové náklady na realizáciu projektu pre 25 opatrovateliek na 24 mesiacov predstavujú 342 000 € na mzdové výdavky. Oprávnené výdavky sú financované z NFP vo výške 100% a čerpanie bude zapracované do rozpočtu mesta nasledovných 2 rokov.


 
 

Na margo uplynulých dní

Zaujímavú, ale o to horšiu správu priniesli v uplynulých dňoch slovenské média. Ministerstvo spravodlivosti SR – podobne ako ďalšie vládne inštitúcie – si nerobí ťažkú hlavu z toho, že okres Rimavská Sobota patrí medzi tie najviac zaostalé regióny. Jednoduchým tlačovým vyhlásením oznámilo, že stavebné práce na novej väznici v Rimavskej Sobote s

dnes je: 17.6.2019

meniny má: Adolf

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka