Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Vĺčik Goooly opäť na zimnom štadióneVytlačiť
 

Už po tretíkrát na Zimný štadión do Rimavskej Soboty príde náborový projekt s názvom Deti na hokej, ktorý organizuje Slovenský zväz ľadového hokeja v spolupráci s hokejovým klubom HKM Rimavská Sobota.

Každoročne sa táto udalosť teší záujmu hlavne medzi najmenšími. Tí sa na ľade budú zabávať s maskotom majstrovstiev sveta 2011 na Slovensku, vĺčikom Gooolym. Deti, ktoré ešte nestáli na ľade sa s ním budú zoznamovať a možno sa im podarí aj urobiť prvé kroky na korčuliach. Pre väčších a zručnejších budú pripravené rôzne zábavné súťaže spojené s hokejom. Taktiež budú pre všetkých pripravené drobné darčeky, občerstvenie a pitný režim. Žiadame deti aby si priniesli korčule, teplé oblečenie, prilbu (nemusí byť hokejová) a hlavne dobrú náladu.

Projekt je zameraný na zvýšenie počtov detí v hokejových prípravkách. Všeobecne hokej na Slovensku má problém so základňou najmenších hokejistov. Pociťujú to najmä tie najmenšie kluby ako je ten náš. 

Veríme, že v nedeľu 20. januára o 10:00 hod. príde na zimný štadión čo najviac detí s rodičmi. Zábava je zaručená a možno práve tu objavíme nového Šatana, Demitru či Cháru. Boli by sme radi, keby ste následne svoje deti aj priviedli na tréningy prípravky, ktoré sú v utorok a štvrtok o 16:15 hod. a v sobotu o 7:15 hod. Všetkým nováčikom výstroj zabezpečíme. 

Marek Hanzel, HKM Rim. Sobota

deti na hokej 2019.jpg


 
 

Na margo uplynulých dní

Zaujímavú, ale o to horšiu správu priniesli v uplynulých dňoch slovenské média. Ministerstvo spravodlivosti SR – podobne ako ďalšie vládne inštitúcie – si nerobí ťažkú hlavu z toho, že okres Rimavská Sobota patrí medzi tie najviac zaostalé regióny. Jednoduchým tlačovým vyhlásením oznámilo, že stavebné práce na novej väznici v Rimavskej Sobote s

dnes je: 19.6.2019

meniny má: Alfréd

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka