Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Hlasujte za najlepšieho športovca regiónu!Vytlačiť
 

oztk.png

Aj v tomto roku môže verejnosť rozhodnúť o najlepšom športovcovi regiónu. Okresné združenie telesnej kultúry v Rim. Sobote vyhlásilo nominácie na OZTK Športovec roka 2018 s hlasovaním. Hlasovať môže do 13. februára.

Stačí kliknúť na odkaz https://www.oztk.sk/vyhodnotenie-sportovcov/2018, kde každý môže dať hlas raz denne svojmu favoritovi vo všetkých kategóriách - žiaci, dorast, dospelí, kolektívy, technické športy a funkcionári.

Hlasovanie prebieha až do 13. februára. Jeden vyžrebovaný výherca z hlasovateľov dostane na oficiálnom podujatí vecnú cenu.

Najlepších športovcov regiónu spoznáme v piatok 22. februára o 17:00 hod. na slávnostnom vyhodnotení, ktoré sa uskutoční v kultúrnom dome v Hnúšti.

pozvanka.jpg

 

   


 
 

Na margo uplynulých dní

Zatvorili sa brány škôl, pre žiakov a učiteľov  sa začali zaslúžené letné prázdniny. Poslanci slovenského parlamentu sa tiež rozbehli k brehom slovenského mora do Chorvátska, kde väčšinou majú svoje haciendy, nabrať sily pred horúcou jeseňou, ale hlavne pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami. Ak je všetko pravda, tak aj ten náš rimavskosobots

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka