Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Zápasník Molnár vicemajstrom SlovenskaVytlačiť
 

Mladý zápasník Lokomotívy Rimavskej Soboty Brian Molnár zaknihoval pekný úspech na majstrovstvách Slovenska mužov v zápasení gréckorímskym štýlom ziskom striebornej medaily za 2.miesto v hmotnosti do 55 kg.

Hoci je ešte vekom len dorastenec, hneď svoj prvý štart medzi mužmi premenil na medailu. K titulu mu chýbalo lem kúsok športového šťastia. Po dvoch lopatkových víťazstvách, vo finále  po veľmi vyrovnanom priebehu prehral tesne 8:9 s pretekárom z Bánoviec. Bez medaily tentoraz skončil Pavol Rapčan. Treba však dodať, že štartoval o 2 váhové kategórie vyššie, nakoľko ho v polovici marca čakajú majstrovstvá Slovenska juniorov vo voľnom štýle, kde obhajuje titul a bude bojovať o štart na ME v Španielsku, a preto by nebolo rozumné upravovať hmotnosť aj na mužov. Po dvoch prehrách s reprezentantmi Slovenska obsadil vo váhe do 67 kg nepopulárne 4. miesto. V tej istej váhe skončil Attila Kondáš piaty. V súťaži družstiev obsadila naša Lokomotíva solídne 8. miesto.

„Prvýkrát po  15 rokoch neštartoval jeden z našich najúspešnejších zápasníkov, mnohonásobný majster Slovenska Michal Radnóti a tiež Richrad TotkovičMarian Radnóti. Tentoraz sa predstavili na šampionáte Slovenska v Trenčíne ako rozhodcovia,“ zhodnotil majstrovstvá Slovenska tréner Lokomotívy Jozef Radnóti.

Zdroj: Jozef Radnóti, tréner zápasníckeho oddielu Lokomotíva RS  

 

zápasenie1.png

zápasenie.png

 

 


 
 

Na margo uplynulých dní

Po viac ako mesačnej odmlke som v našom dvojtýždenníku Gemerské zvesti  - Gömöri Hírlap opäť uverejnil rubriku Na margo uplynulých dní. Stalo sa tak vzhľadom na nespočetné dotazy, ktoré som od občanov mesta dostal, že čo je tomu príčinou. Súčasne som však aj naznačil, že písať do novín, v ktorých mienia poslanci robiť cenzúru, ďalej nemienim. Le

dnes je: 20.5.2019

meniny má: Bernard

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka