Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Detská tour Petra Sagana v Rimavskej SoboteVytlačiť
 

V Mestskej záhrade v Rim. Sobote sa uskutoční detská cyklistická súťaž určená pre deti vo veku od 0 -14 rokov pod názvom Detská tour Petra Sagana 2019, ktorej 1.kolo sa bude konať 31.3.2019 (nedeľa) v Mestskej záhrade v Rimavskej Sobote.

Takýmto spôsobom symbolicky preberáme štafetu po meste Lučenec, kde sa 1.kolo organizovalo úspešne predošlé tri roky. Je to výborná správa pre všetky deti, ktoré majú radi bicykel, majú chuť súťažiť a takto sa môžu priblížiť fenoménu, ktorým je náš Peter Sagan. Je to zároveň jedinečná možnosť ako spropagovať naše mesto Rimavská Sobota, nakoľko každého kola súťaže sa zúčastňuje súťažne 300-400 detí z celého Slovenska. Pravidelnými účastníkmi sú aj deti z Čiech a Maďarska. Celkovo možno počítať s účasťou okolo 2000 návštevníkov. Ďalšie kolá sa budú konať v Nitre, Žiline, Spišskom Hrhove, Novej Dubnici, Trnave, Topoľčiankach, Valči a finále detskej tour Petra Sagana sa bude konať v Košiciach.

Organizátorom detskej tour je pán Peter Zánický, ktorý je dorasteneckým trénerom Petra Sagana a garantom je samotný Peter Sagan. Peter každoročne svojou návštevou poctí aj súťažiace deti. Pre deti je to jedinečný zážitok, keď sa takto môžu priblížiť k fenoménu akým je Peter. V ročníku 2018 bol Peter priamo medzi deťmi na 2.kole v Nitre. Vzhľadom na jeho nabitý súťažný kalendár sa nedá predpokladať ale ani vylúčiť, že poctí svojou návštevou aj Rimavskú Sobotu. Nechajme sa prekvapiť. Organizátor túto informáciu vždy tají do poslednej chvíle a takto drží deti v napätí.

Spoluorganizátorom 1. kola Detskej tour Petra Sagana je Cyklistický klub Rimavská Sobota.

Peter všetkých pozýva, tak neváhajte a príďte tiež 31.marca 2019 do Mestskej záhrady v Rimavskej Sobote na Detskú tour Petra Sagana. Detská tour je vynikajúcim začiatkom pre malých cyklistov a zážitkom aj pre rodičov či starých rodičov. Veď bicyklovanie je predsa  zábava. 

viac na https://detskatour.sk/1-kolo-rimavska-sobota-propozicie/

Cyklistický klub Rimavská Sobota

detská tour plagát.jpg

 


 
 

Na margo uplynulých dní - Futbal doplatil na koncepciu

Ak existuje ukážkový príklad ako sa dá niečo zabrzdiť, tak tým je mestský futbalový klub. Dianie v ňom síce sledujem z patričnej vzdialenosti bez úmyslu doňho zasahovať, ale to čo sa s ním cez leto udialo je neodpustiteľný hriech. Mužstvo dospelých pod vedením trénera Eugena Bariho skončilo v júni na 2. mieste III. ligy. Konateľ klubu M. Bit

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka