Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v plávaníVytlačiť
 

Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v plávaní

Rimavskosobotská plaváreň bola začiatkom mája dejiskom Majstrovstiev stredoslovenskej oblasti v športovom plávaní.

Technickým usporiadateľom bol Plavecký klub Rimavská Sobota, ktorý s poverením Slovenskej plaveckej federácie hostil vyše 200 plavcov z 11 klubov. Súťažilo sa v kategórii starší žiaci,  juniori a seniori a spolu plavci absolvovali cez 700 skokov do vody.                                                                                                                                                        Domáci klub a mesto Rimavská Sobota reprezentovali 8 plavci, ktorí získali spolu 5 medailí .Najlepšie sa darilo Sofii Klementovej, ktorá si vyplávala dva majstrovské tituly, keď bola najrýchlejšia v disciplíne 50 m znak a 100 m znak. O ďalšie medaily sa zaslúžila Natália Bakšová, ktorá skončila dva krát na druhom mieste v disciplínach 200 m voľný spôsob a 100 m znak . Marek Tengler si vyplával bronzovú medailu na 100 m trati v disciplíne znak.

V ďalších dňoch sa plavci Plaveckého klubu Rimavská Sobota zúčastnia pretekov v Srbsku, potom absolvujú preteky v Brezne a koncom mája už začínajú Letné majstrovstvá Slovenska.

plavci5.JPG

plavci4.JPG

plavci1.JPGplavci3.jpgpplavci.JPG

Ing. Ladislav Klement, Plavecký klub PKRS

 


 
 

Na margo uplynulých dní

Už druhý mesiac chodí týždeň čo týždeň celé vedenie mesta za občanmi, aby na týchto stretnutiach v jednotlivých mestských častiach spoločne debatovali o uplynulých štyroch rokoch volebného obdobia, zvolili si nových členov výborov mestských častí, ale najmä, aby občania sami hovorili o tom, čím sú spokojní či nespokojní a naznačili, čo by sa v 

dnes je: 25.5.2019

meniny má: Urban

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka