Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Viktória Gémešiová opäť majsterkou SlovenskaVytlačiť
 

V dňoch 3.- 5. mája sa v Bratislave konal už 16. ročník Majstrovstiev Slovenska v mažoretkovom športe. Na týchto MSR sa podarilo Viktórií Gémešiovej obhájiť minuloročný titul MAJSTERKY Slovenska v kategórií sólo 2 baton senior.  Rimavskosoboťanka súťažila za súbor Tina Bratislava pod vedením Mgr. Martiny Kurilovej. Tento úspech nie je jediný, Viktórií sa podarilo získať aj striebornú medailu  a titul I.VICEMAJSTER SR v kategórií Miniformácie baton senior, kde súťažila spolu s ďalšími piatimi dievčatami (Nancy Soboličová, Alena Hanzenová, Katarína Turóci, Lenka Karšaiová, Ivana Baliarová).  Vďaka týmto krásnym umiestneniam dostali mažoretky Tina nomináciu na majstrovstvá Európy, ktoré sa budú tento rok konať v chorvátskom Záhrebe.

 Ako sa však Viktória vyjadrila, medzi jej tohtoročné úspechy patria aj úspechy kadetiek, ktoré trénuje spolu s Katarínou Martanovičovou. S formáciou sólo baton kadet ich zverenkyňa Nina Nerádová získala titul I.VICEMAJSTERKY SR a v kategórií Veľké formácie baton kadet dievčatá vyhrali titul MAJSTER SR. 

Viktóriu spolu so súborom Tina čaká príprava na majstrovstvá Európy, preto im držme palce, nech všetko dopadne podľa ich predstáv a nech sa aj odtiaľ vrátia s krásnymi výsledkami.

viktória.JPGviktória1.JPG

Zdroj: Viktória Gémešiová

 


 
 

Na margo uplynulých dní

Zatvorili sa brány škôl, pre žiakov a učiteľov  sa začali zaslúžené letné prázdniny. Poslanci slovenského parlamentu sa tiež rozbehli k brehom slovenského mora do Chorvátska, kde väčšinou majú svoje haciendy, nabrať sily pred horúcou jeseňou, ale hlavne pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami. Ak je všetko pravda, tak aj ten náš rimavskosobots

dnes je: 17.7.2019

meniny má: Bohuslav

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka