Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Deň detí v CVČ Relax Vytlačiť
 

31. mája Mesto Rimavská Sobota a CVČ Relax usporiadalo MDD - podujatie pre deti a rodičov.  V priestoroch CVČ Relax, Ekorelax-u a na Ul. SNP  v Rimavskej Sobote sa skákalo, spievalo, športovalo, súťažilo a ozývalo smiechom a radosťou detí nášho mesta a okolia. Účastníci sa mohli do sýtosti vyšantiť na rôznych stanovištiach. Najmenších účastníkov najviac zaujal nafukovací hrad a detský kútik, kde mohli skákať, skladať, stavať, hrať sa na pieskovisku a oddychovať. Pre malých aj veľkých bolo zaujímavé súťažiť s hasičmi, vojakmi, policajtmi, dať sa namaľovať s Oriflame na tvár a odfotiť sa vo fotobúdke Happy Face. Mamičky sa mohli tiež dať upraviť a skrášliť kozmetikou Mary Kay. V Tvorilkove si deti mohli vyrobiť náramky s menom, s OZ Šanca pre Dražice si vytvárali stromčeky šťastia, dozvedeli sa ako sa vyrábajú fujary a ľudové kožené výrobky. Tým, ktorým už bolo veľmi teplo, sa schladili vo veľkej sále pri vytváraní zaujímavého obrazu, vo dvore Ekorelaxu hľadali tajomstvo lesa, pozorovali slnečnú oblohu, hrali sa na horolezcov, súťažili pri krokodílovi a overili si svoje vedomosti z bezpečnosti jazdy na bicykli. Deti aj rodičia si pochutnali na lekvároch Mojko, ktoré ponúkalo Riso a na fornetti. Veľký záujem bol aj o prehliadku Minizoo a Gemersko-malohontského múzea, kde si pozreli zaujímavé expozície a iné výstavy. Malých aj veľkých účastníkov zaujalo divadlo pre deti „Milionár a popoluška“ v podaní DDS Zauško, ktoré pracuje pri ZUŠ v Rimavskej Sobote. Všetky deti dostali zdarma balóny, popcorn, veľa sladkostí a po splnení niektorých disciplín si mohli nájsť prekvapenie v pyramíde.

DSC_2181.JPG

mdd.jpg

DSC_2173.JPG
Za spoluprácu ďakujeme všetkým, ktorí  nám pomohli pri zorganizovaní tohto krásneho podujatia: HaZZ OR v Rimavskej Sobote, RISO s. r. o., KORO s. r. o., Civilná ochrana SR, OÚ RS – odbor krízového riadenia, Stavebné centrum Ádám s. r. o., Gemerstav, Všeobecná zdravotná poisťovňa, STEFE, AVEST s. r. o., NOWAS s. r. o., Brantner, ZUŠ, Gemersko-malohontské múzeum, Oriflame , Mary Kay ,Výbor mestskej časti Staré mesto – Chrenovisko, MINIT Rimavská Sobota – Ladislav Tóth, Prima banka, OZ Šanca pre Dražice, Hvezdáreň Rimavská Sobota, Janka Sojková – náramky, Pavel Sojka – výroba fujár, Ľubomír Majan – ľudové kožené výrobky a fotobúdka Happy Face.

DSC_2186.JPGmdd1.jpg

DSC_2193.JPG

CVČ Realx RS


 
 

Na margo uplynulých dní

Zatvorili sa brány škôl, pre žiakov a učiteľov  sa začali zaslúžené letné prázdniny. Poslanci slovenského parlamentu sa tiež rozbehli k brehom slovenského mora do Chorvátska, kde väčšinou majú svoje haciendy, nabrať sily pred horúcou jeseňou, ale hlavne pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami. Ak je všetko pravda, tak aj ten náš rimavskosobots

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka