Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Ročníkové práce žiakov Základnej školy Pavla Dobšinského v Rimavskej Sobote Vytlačiť
 

V dňoch 6. –10. mája sa na Základnej škole Pavla Dobšinského uskutočnili prezentácie ročníkových prác žiakov I. a II. stupňa.

Na začiatku školského roka si žiaci 1. – 9. ročníka vybrali tému podľa záujmu a spolu s konzultantmi a rodičmi pracovali na nej priebežne počas celého školského roka.

Veľké poďakovanie patrí žiakom, ktorí pracovali na ročníkovej práci a potom ju obhájili. Ďalej pani učiteľkám a pánom učiteľom, ktorí žiakov viedli pri vypracovaní ročníkových prác a ich najbližším, ktorí pomáhali pri vypracovaní. Všetci prezentujúci žiaci získali osvedčenia.

O tom, aké je to náročné a zároveň krásne, sme sa mohli prísť presvedčiť na vlastné oči a uši. Celoškolská prezentácia ročníkových prác žiakov I. a II. stupňa našej školy sa konala v sále Okresného úradu v Rimavskej Sobote dňa 21. mája. Boli to práce, ktoré postúpili zo školského kola, kde žiaci prezentovali pred pedagogickou komisiou. Úroveň prác bola vysoká.

Všetky prezentované práce boli zaujímavé, pekne a kvalitne spracované a samotná prezentácia práce sa každému vydarila. Našich prezentujúcich žiakov opäť prišli podporiť ich najbližší i verejnosť, čo nás veľmi potešilo!

rocnikove_prace1.jpgrocnikove_prace2.jpg

Mgr. Izabela Cigániková


 
 

Na margo uplynulých dní

Zatvorili sa brány škôl, pre žiakov a učiteľov  sa začali zaslúžené letné prázdniny. Poslanci slovenského parlamentu sa tiež rozbehli k brehom slovenského mora do Chorvátska, kde väčšinou majú svoje haciendy, nabrať sily pred horúcou jeseňou, ale hlavne pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami. Ak je všetko pravda, tak aj ten náš rimavskosobots

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka