Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Viktória Gémešiová je majsterkou EurópyVytlačiť
 

V dňoch 4.-7. júla sa v chorvátskom Záhrebe konal už 16. ročník Majstrovstiev Európy v mažoretkovom športe.

V športovej hale Dom Sportova sa stretlo 3200 mažoretiek z celej Európy a súťažilo vyše 700 choreografií. Nechýbala tu ani Soboťanka Viktória Gémešiová, ktorá si na tento šampionát vybojovala postup už v máji, kedy sa stala majsterkou Slovenska v kategórií Solo 2 baton senior. Inak tomu nebolo ani tentokrát, Viktória na majstrovstvách Európy vyhrala titul majsterky Európy v kategórií Solo 2 baton a titul I.Vicemajster Európy v kategórií Miniformácia baton senior (Hanzenová, Gémešiová, Soboličová, Turóciová, Karšaiová, Baliarová) pod vedením Mgr. Martiny Kurilovej.

Mažoretky Tina Bratislava hviezdili aj v kategóriach veľké formácie baton kadet a sólo baton kadet, ktoré trénovala Viktória spolu s Katarínou Martanovičovou. V týchto kategóriach si Tiny vybojovali titul II.Vicemajster Európy.

gémešiová1.JPG

gémešiová.JPG

Zdroj: Viktória Gémešiová


 
 

Na margo uplynulých dní

Zatvorili sa brány škôl, pre žiakov a učiteľov  sa začali zaslúžené letné prázdniny. Poslanci slovenského parlamentu sa tiež rozbehli k brehom slovenského mora do Chorvátska, kde väčšinou majú svoje haciendy, nabrať sily pred horúcou jeseňou, ale hlavne pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami. Ak je všetko pravda, tak aj ten náš rimavskosobots

dnes je: 24.8.2019

meniny má: Bartolomej

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka