Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Mravec majstrom EurópyVytlačiť
 

Počas víkendu 22.- 23. júna sa v rámci svetového pohára konali  vo Viedni majstrovstvá Rakúska v disciplíne Poomsae a Para-Poomsae pod názvom Austrian Open Poomsae G1 2019. Je to jeden z najväčších turnajov v Európe. V konkurencii 26 krajín sa za Slovensko v kategórii Para-Poomsae Junior P20 predstavil zverenec TKD Klubu Hnúšťa  Tomáš Mravec. Toho tentoraz na turnaji nesprevádzal hlavný tréner klubu  Maroš Oláh (3. Dan), pretože sa v tom čase pod vedením skúšobného komisára,  kórejského veľmajstra Jae Hee Chang (8. Dan), s piatimi cvičencami klubu zúčastnil skúšok na majstrovské stupne Dan. Všetci piati skúšky zvládli a stali sa držiteľmi týchto majstrovských stupňov. Na turnaji ho zastupovala asistentka trénera sestra Tomáša Karolína (2. Dan).

Tomáš nastúpil hneď prvý súťažný deň a po odcvičení dvoch súťažných poomsae formácií sa mu podarilo vyhrať prvé miesto, za ktoré získal zlatú medailu a stal sa vo svojej kategórii majstrom Rakúska. Je to výsledok dobrej práce trénerov klubu Maroša Oláha, Ivany Kyseľovej a asistentky Karolíny Mravcovej. Počas leta ich čaká tvrdá príprava na majstrovstvá Európy, ktoré sa uskutočnia na jeseň v Taliansku.

V mene TKD klubu gratulujeme za úspešnú reprezentáciu Slovenska, Taekwondo klubu Hnúšťa, ako aj miest Hnúšťa a Rimavská Sobota.

1.jpg65081938_1382203188585801_8770390030943256576_n.jpg

Zdroj. Tomáš Mravec

 


 
 

Na margo uplynulých dní

Zatvorili sa brány škôl, pre žiakov a učiteľov  sa začali zaslúžené letné prázdniny. Poslanci slovenského parlamentu sa tiež rozbehli k brehom slovenského mora do Chorvátska, kde väčšinou majú svoje haciendy, nabrať sily pred horúcou jeseňou, ale hlavne pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami. Ak je všetko pravda, tak aj ten náš rimavskosobots

dnes je: 24.8.2019

meniny má: Bartolomej

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka