Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Hlasuj a podpor rimavskosobotské florbalistky!Vytlačiť
 

Ukaz_sa_2019.png Dorastenky Slovana (r. n. 2003 - 2006) sa iniciatívne zapojili do projektu nadácie Slovenského olympijského výboru "Ukáž sa!"

Cieľom projektu "Ukáž sa celému Slovensku!" je prostredníctvom videa predviesť svoj talent pre šport, ktorý miluješ, a mať možnosť získať grant v hodnote až 10 000 eur. Projekt je určený pre športovcov od 12 do 18 rokov a jeho zámerom je podporiť mladých talentovaných športovcov s prihliadnutím na ich športové výsledky a elimináciu sociálnych rozdielov.

"Dorastenky Slovana video natáčali cestou na turnaj do Prahy, keďže boli v časovej tiesni. Mnoho záberov vznikalo v nočnom Trenčíne, kde sa hral florbal v podchodoch, na námestiach či vo fontáne :p Samozrejme do súťažného videa mohli ísť len tie pekné zábery, ale sľubujeme, raz na našom youtube kanáli zverejníme aj tie vtipné," uvádza stránka www.slovanrs.sk

Na základe videa sa Slovanistky v projekte dostali do finále, a tak je počas celého augusta každý jeden deň možné a nutné za ne hlasovať. Zaberie to len chvíľku, stačí sa prihlásiať na stránke  cez FB konto alebo gmail a zahlasovať za naše dorastenky.

"Každé umiestnenie v prvej trojke nám náramne pomôže pri rozvoji florbalu v Rimavskej Sobote a jej okolí, keďže budeme môcť rozbehnúť o to viac mládežníckych družstiev. Každý hlas môže rozhodnúť a každý si vážime. Aj keby mali naši súperi nakoniec v projekte viac hlasov, každý jeden pre Slovan povzbudí naše dorastenky v tréningoch a príprave na novú sezónu 2019/2020, kde väčšina z nich bude pomáhať aj ženskému A-tímu.
Vopred preto pekne ďakujeme za každý hlas!," píše sa na stránke.

UKAZ SA POSTER.jpg


Viac na www.slovanrs.sk


 
 

Na margo uplynulých dní

Zatvorili sa brány škôl, pre žiakov a učiteľov  sa začali zaslúžené letné prázdniny. Poslanci slovenského parlamentu sa tiež rozbehli k brehom slovenského mora do Chorvátska, kde väčšinou majú svoje haciendy, nabrať sily pred horúcou jeseňou, ale hlavne pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami. Ak je všetko pravda, tak aj ten náš rimavskosobots

dnes je: 24.8.2019

meniny má: Bartolomej

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka