Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Podporte našich plavcovVytlačiť
 

 plavci projekt.jpgPlavecký klub v Rimavskej Sobote zapojil svoj projekt do programu Raiffeisen banky Gesto pre mesto, kde má možnosť získať financie na nákup dresov. Názov projektu je „S novými dresmi, za novými snami.“ Hlasujte za Plavecký klub Rimavská Sobota na stránke projektu.

"Snom každého malého športovca je raz byť úspešným medailistom. Tvrdé tréningy, dlhé hodiny driny a túžba vyhrať ich sprevádza na každých pretekoch. Dovoľme im zažiariť na víťazných pódiách v nových dresoch. Dres stojí cca 58 €/osoba. Financie klubu často ledva postačujú na základnú činnosť. Aby mohli deti jednotne a dôstojne reprezentovať klub aj mesto, potrebujú reprezentatívne oblečenie odrážajúce ich úspechy. Jednotné oblečenie podporuje tímového ducha, hrdosť k svojmu tímu, a teda aj lepšiu motiváciu každého plavca klubu. Prispejte k zlepšeniu športu v meste Rimavská Sobota!," opísal svoj projket Plavecký klubu Rimavská Sobota na svojom profile v súťaži.

Využite túto jedinečnú príležitosť a prispejte k zlepšeniu života v našom meste. Aby sa do tejto iniciatívy zapojilo viac ľudí, dajte o nej vedieť priateľom a známym aj zdieľaním na sociálnej sieti.

Zdroj: Gesto pre mesto


 
 

Na margo uplynulých dní - Blíži sa čas bilancovania...

Už len niekoľko týždňov nás delí od 10. novembra, keď bude presne rok od konania posledných komunálnych volieb. V našom meste priniesli presvedčivé víťazstvo Jozefa Šimka, ktorý v predchádzajúcich dvoch volebných obdobiach svojou prácou vo funkcii primátora presvedčil občanov o správnosti svojho zvolenia. Vo voľbách získaných 5 081 hlasov, čo p

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka