Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Kino Orbis: Tešiť sa môžete na sci-fi Ad Astra či nového Ramba Vytlačiť
 

kinoorbis.jpg

Vstupenky online na kinoorbis.sk

19. 20. 21. 22. sept.       Angry Birds vo filme 2  (The Angry Birds Movie 2)

(št. pi. so. ne.)

 film-plakat-orig.jpgOkrem vtáčieho Píplandu a sveta ich úhlavných nepriateľov Krochkáčov existuje aj záhadný tretí ostrov, ktorého obyvatelia predstavujú pre všetkých novú hrozbu. Ak sa chcú zachrániť, musia sa odvekí súperi spojiť a spolupracovať. Z najhorších nepriateľov je tak ešte horší tím... (Itafilm)

Animovaný/rodinný, USA 

Réžia: Thurop Van Orman, John Rice.

Hrajú: JasonSudeikis, Bill Hader, JoshGad, DannyMcBride

Uvádza: Itafilm, 97 min., MP, slovenský dabing,vstup: 5€

Začiatok predstavení vo štvrtok a piatok o 18:00 hod., v sobotu a nedeľu o 17:00, v nedeľu 22. septembra maďarská verzia o 15:00 hod.

Trailer

angry birds.jpeg

19. 20. a 23. sept.         Rambo: Posledná krv (Rambo: Last blood)

(št.pi.a po.)

rambo plagát.jpg John Rambo sa konečne vrátil domov. Usadil sa na ranči v Arizone a démonov zo svojej zabijackej minulosti sa snaží vyhnať pokojným životom kovboja v americkom zapadákove. Nájde si aj niekoľko ľudí, ktorých má rád a na ktorých mu záleží. Má šancu dosiahnuť vnútorný pokoj. A práve obyčajný pocit, že má konečne pre čo žiť, ho neľútostne vráti tam, odkiaľ sa snaží utiecť. Do sveta zabíjania.

Dcéra jeho dávneho priateľa totiž nedbá na výstrahy a vydá sa za hranice do Mexika, kde ju unesie miestna mafia. Únosy dievčat na nútenú prostitúciu robia zločinci v Mexiku bežne, v tomto prípade však majú obrovskú smolu. „Ide k vám smrť a neexistuje nič na svete, čo by vám pomohlo zastaviť ju,“ hovorí John Rambo pokojne a s rozmyslom smerom ku gangu mexického drogového kartelu. Každý, kto o Rambovi niekedy počul, vie, že nie je dôvod neveriť mu. Boh pozná zľutovanie, John nie. (Bonton film)

Akčný/thriller, USA.

Réžia: AdrianGrunberg.

Hrajú: SylvesterStallone, Paz Vega, SergioPeris-Mencheta

Uvádza: Bonton film, 100 min., MP od 15 r., titulky, vstup: 5€

Začiatok predstavení o 20:00 hod., v pondelok maďarská verzia o 19:00 hod.

Trailer

rambo1.jpg

21. a 22. sept.                Ad astra (Ad astra)

(so. ne.)

ad_astra poster.jpg Umelá inteligencia je integrovaná do všetkých priemyselných odvetví. Mesiac a Mars sú kolonizované. Ľuďmi osídlené satelity obiehajú okolo Neptúnu, najvzdialenejšej planéty slnečnej sústavy. Na Zemi sa stavia nová Babylonská veža. Je to anténa, ktorej koniec dosahuje až do vesmírneho priestoru a ktorá má slúžiť k vyhľadávaniu inteligentného mimozemského života.

Tím budujúci túto gigantickú stavbu vedie Roy McBride (Brad Pitt). Astronautom sa stal vďaka svojmu otcovi (Tommy Lee Jones), ktorý bol veliteľom výskumnej expedície projektu Lima. Aj jej úlohou bolo pátrať po vyspelom mimozemskom živote, ale pred dvadsiatimi rokmi zmizla kdesi v útrobách vesmíru.

Zem postihuje jedna nečakaná katastrofa za druhou, ohrozená je aj stavba gigantickej antény. Americké spravodajské služby sa domnievajú, že Royov otec stále žije a ohrozenie Zeme má pôvod v explóziách, ku ktorým dochádza na planéte Neptún a súvisí s projektom Lima. Roy je vyslaný na vesmírnu misiu vedúcu cez Mesiac a Mars až k vonkajšiemu okraju slnečnej sústavy, aby tu svojho otca našiel. Jeho cesta však odhalí tajomstvo spochybňujúce samotnú podstatu ľudskej existencie a jej miesta vo vesmíre. (Cinemart)

Sci-fi/thriller, USA. Réžia: James Gray.

Hrajú: BradPitt, LivTyler, TommyLeeJones, Donald Sutherland

Uvádza: Cinemart, 124 min., MP od 12 r., titulky, vstup: 5€

Začiatok predstavení o  19:00 hod.

Trailer

ad astra.png

kinoorbis maďarské.jpg

                   


 
 

Na margo uplynulých dní - Maďarský volebný guláš

Niekoľkomesačné naťahovanie sa maďarských strán o vytvorenie spoločnej volebnej kandidátky zdá sa že je u konca. Najprv Most- Híd i SMK chceli ísť do volieb samostatne, no po klesajúcich preferenciách obaja hľadali spojencov. Spoločný postup Mostu a SMK totiž mal a možno stále aj má  jednu vážnu prekážku a tým je Béla Bugár, ktorý je v očiach p

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka