Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Rimavská SobotaHľadať
 
 

Pozvánka: Triediť odpad je inVytlačiť
 

11. októbra o 17:00 sa v komunitnej miestnosti Knižnice Mateja Hrebendu v Rim. Sobote uskutoční prednáška o zero waste životnom štýle Triediť odpad je "in".

Zodpovedný prístup k odpadu je čoraz populárnejšou témou v živote každého z nás. Ako vystúpiť z bežného stereotypu a tvoriť ho menej? Z toho ODPADneš! Jednoduché rady pre menej odpadu a rýchlokurz bezodpadového života na každý deň predstaví  Ing. Paulína Kuricová, marketingová manažérka firmy JRK Slovensko. Pretože, ak netriediš, nie si trendy!

Podujatie je súčasťou literárneho projektu Kniha v srdci, srdce v knihe 2 a z verejných zdrojov ho podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu. 

triedit odpad 2.jpg

Zdroj: Knižnica Mateja Hrebendu

 


 
 

Na margo uplynulých dní - Blíži sa čas bilancovania...

Už len niekoľko týždňov nás delí od 10. novembra, keď bude presne rok od konania posledných komunálnych volieb. V našom meste priniesli presvedčivé víťazstvo Jozefa Šimka, ktorý v predchádzajúcich dvoch volebných obdobiach svojou prácou vo funkcii primátora presvedčil občanov o správnosti svojho zvolenia. Vo voľbách získaných 5 081 hlasov, čo p

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka